DNIA / PRZEZ Administrator/ W Atrakcje weselne/ 0 komentarzy
Każda Para Młoda stara się, aby ich wesele było wyjątkowe, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.. a w tym, z pewnością pomogą wyszukane atrakcje weselne.
 
Atrakcji weselnych jest multum, więc aby wybrać te pasujące stylem i charakterem do Pary Młodej trzeba przeprowadzić sporą selekcję.
 

Lista najpopularniejszych atrakcji weselnych

1. Fotobudka – jedna z najbardziej popularnych atrakcji weselnych, która nigdy się nie znudzi. Zdjęcia w śmiesznych maskach, perukach, czy z innymi akcesoriami będą świetną pamiątką zarówno dla gości weselnych, jak i fajnie sprawdzą się jako element księgi gości. Zdjęcie wystarczy wkleić do księgi, dopisać kilka ciepłych słów od gości weselnych i pamiątka weselna gotowa. Fotobudka to idealna atrakcja zarówno dla tych najmniejszych, jak i trochę starszych, każdy będzie się dobrze bawił.
 
2.Fotolustro – od pewnego czasu nowość na weselnym rynku. Fotolustro, zwane rownież jako magiczne Lustro lub Selfie Mirror to najnowsza technologia. Czym się rożni od fotobudki? Lustro zachęca przechodzących gości weselnych do zrobienia zdjęcia wykorzystując kolorowe animacje lub wskazówki głosowe. 
 
 
3. Balony z helem – bardzo fajna atrakcja, która zaangażuje wszystkich gości. Najczęściej po północy DJ lub wodzirej z orkiestry zwołuje wszystkich gości weselnych przed salę, każdy dostaje balona i na hasło od Pary Młodej wszyscy wypuszczają balony z rąk. Uprzednio można wykonać grupowe zdjęcie.
 
4. Lampiony szczęścia – na podobnej zasadzie jak balony. Każdy z gości o danej porze otrzymuje lampion i wychodząc przed sale wypuszczamy z rąk, można podpowiedzieć, aby każdy po cichu wypowiedział swoje życzenie.
 
5. Fontanna czekoladowa – atrakcja dla wszystkich łasuchów słodkiego. Płynąca czekolada, a obok niej owoce i inne dodatki, na widok których żaden z gości weselnych nie przejdzie obojętnie. 
 
6. Pokaz barmański – dym z kieliszków, płonące drinki, żonglujące butelki.. to tylko niektóre atrakcje, które tworzą pokaz. Najlepsza wiadomość jest taka, że po skończonym pokazie, goście weselni będą mogli spróbować magicznych drinków.
 
7. Fajerwerki – kojarzą się z magiczną nocą, a przecież taką też jest wesele każdej Pary Młodej. Goście weselni, z pewnością poczują się wyjątkowo. Aby wykonać taki pokaz pirotechniczny należy otrzymać pozwolenie od odpowiednich władz w danym rejonie – to może być niestety dość spore utrudnienie.
 
8. Strefa relaxu – wystarczy kilka palet, snopki siana, stolik zrobiony ze skrzynki, leżaki, może stolik z lemoniadą? i mamy cudowną strefę relaxu, gdzie goście weselni mogą wyjść odpocząć i nabrać świeżego powietrza.
 
9. Wiejski kącik – nalewki od mamy, wiejska kiełbasa od babci, ogórki kiszone, smalec czy inne wiejskie rarytasy idealnie wkomponują się w weselny klimat.Stół można ozdobić również warzywami. 
 
Każda z powyższych atrakcji ubarwi na swój sposób wesele i mile zaskoczy gości weselnych. Rodzaj atrakcji zależy przede wszystkim od upodobań Pary Młodej, a także od możliwości finansowych. Często Para Młoda dobiera atrakcje do klimatu, który chce stworzyć, np. na weselu w stylu rustykalnym na pewno nie zabraknie strefy relaxu ze snopkami siana i kącikiem lemoniad, a także wiejskiego stołu.
 
Pozdrawiamy,
Zespół Zaplanuj-Slub.pl
Czytaj więcej...  Zabawy weselne dla dzieci

Dodaj komentarz