Dekoracja Światłem, Ciężki Dym, LOVE

Zajmujemy się artystycznymi dekoracjami pomieszczeń za pomocą światła Led. Dekoracja taka polega na oświetlaniu ścian, sufitów i elementów architektury co pozwala na wyeksponowanie pomieszczenia i stworzenie wyjątkowo ciepłego nastroju.. W zależności od potrzeb światło może tworzyć dyskretny nastrój, bądź też dodawać miejscu energii. Używając ciepłych kolorów tworzymy bajkowy, miłosny klimat, który na długo pozostanie w pamięci waszej jak i waszych gości.
Dekoracje światłem są szczególnie doceniane przez profesjonalnych fotografów i kamerzystów za niezwykle efektowne i pomocne tło do zdjęć.
Nasze iluminacje świetlne tworzą niepowtarzalny klimat każdego miejsca dzięki specjalnie dobranym rodzajom lamp. Oferujemy profesjonalną zmianę wizerunku niemal każdego wnętrza
Wykonujemy dekoracje światłem takich miejsc jak sale weselne, bankietowe, koncertowe, restauracje, kościoły, hale i inne pomieszczenia, w których zechcą Państwo zorganizować daną uroczystość. Dzięki nam zmienią się one nie do poznania.
Specjalnie dla Par Młodych w ofercie jest również bardzo modny ostatnio napis LOVE, projektor logo , wyświetlający dany tekst na ścianie czy parkiecie tanecznym oraz „Taniec w Chmurach” czyli wytwornice ciężkiego dymu.
Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 500 - zł 1500
  665388210

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  LightMagic.pl

  Sprawdź profil

  Komentarze

  Polecane Atrakcje weselne

  Fotobudka Tomaszów Mazowiecki

  Tomaszów Mazowiecki

  zł 100 - zł 1200
  zł 100 - zł 1500