Lody tajskie Rolling tubes – oryginalna weselna atrakcja i słodki poczęstunek

Co to są lody tajskie?

Lody tajskie, oprócz wyjątkowego smaku, zapewniają możliwość obserwowania widowiskowego procesu ich tworzenia. Na specjalne mrożące patelnie wylewana jest płynna baza do lodów, którą tworzymy samodzielnie według własnej unikalnej receptury. Następnie do bazy dodawane są dowolne dodatki, nadające jej jeszcze głębszy smak – od owoców i dżemów przez ciasteczka, batoniki oryginalnych marek, po miód czy masło orzechowe. Każda porcja jest unikatowa – komponowana indywidualnie z dowolnie wybranych składników z menu.

Całość jest szatkowana specjalnymi szpachelkami, dzięki czemu uzyskujemy gładką masę i połączenie wszystkich ingrediencji. Na koniec rozprowadzona po patelni na cienką warstwę masa jest zdejmowana przy pomocy szpachelek, tworząc oryginalne ruloniki. Wszystkie składniki są świeże, a lody tworzone od początku do końca na miejscu i oczach gości przy nieograniczonych możliwościach tworzenia – to cała tajemnica naturalnego i oryginalnego smaku, nieporównywalnego z żadnymi innymi deserami.

Co nas wyróżnia?

– Maszyna do lodów tajskich z dwoma niezależnymi stanowiskami pracy – jesteśmy w stanie serwować lody jednocześnie dla większej ilości gości.

– Najwyższej jakości składniki, nieskończoną ilość możliwych połączeń smaków, maksymalnie zindywidualizowane oraz oryginalne menu w oparciu o sezonowe smaki – gwarantujemy niecodzienne doznania smakowe oraz możliwość wyboru ulubionych ingredientów dla nawet najbardziej wybrednych gości.

– Możliwość skomponowania lodów w oparciu o cztery rodzaje baz opracowanych według własnej receptury (waniliowej, czekoladowej, cytrynowej, karmelowej) ze świeżych i naturalnych składników.

– Propozycje odpowiednie dla osób nietolerujących laktozy, glutenu czy wegan – każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

– Możliwość serwowania lodów w większych (5-6 ruloników) lub mniejszych (3-4 ruloniki) kubeczkach lub porcji degustacyjnych (1 rulonik) w efektownych bambusowych łódeczkach – to możliwość spróbowania nawet kilku różnych kompozycji smakowych.

– Na życzenie klienta oferujemy także przygotowywanie deserów jogurtowych – to zdrowa i pyszna alternatywa lub dodatek do lodów.

– Możliwość dekoracji maszyny białą falbaną – idealne na wesela i poprawiny.

– Możliwość personalizacji kubeczków, winietek do lodów, baloników przy maszynie.

Kontakt:

Telefon: + 48 576 550 110
Mail: rollingtubes@yahoo.com
Facebook: @rollingtubes
Instagram: rollingtubes

Szczegóły

  • Bary mobilne
Średnia cena:
zł 900
576 550 110

Kontakt

Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

Rolling tubes

Sprawdź profil

Komentarze