DNIA / PRZEZ Administrator/ W Ślub i Wesele/ 0 komentarzy

Książki zamiast kwiatów? Czemu nie! Na takie rozwiązanie decyduje się wielu nowożeńców. Wybór fajnej książki okazuje się sporym wyzwaniem dla gości. Co więcej, gdy już zakupią oni ten wyjątkowy egzemplarz pojawia się kolejna kwestia – dedykacja. Co można napisać na pierwszej stronie takiego prezentu? Podpowiadamy!

 Jaką dedykację napisać?

Ważne aby dedykacja była szczera i, aby po jej przeczytaniu nowożeńcy wiedzieli, że cieszymy się ich szczęściem. Możemy zainspirować się wierszem znanego wieszcza lub cytatem z powieści, nic nie stoi też na przeszkodzie abyśmy sami napisali klika słów. Poniżej drobne podpowiedzi.

Kilka słów od siebie

Wielu panikuje na myśl o takiej twórczości, uspokajamy, że wcale nie jest to takie trudne. Jedno zdanie, prosto z serca z pewnością wzruszy i ucieszy nowożeńców. Jak może brzmieć taka dedykacja?

  • Kochani! Życzę Wam, abyście każdego dnia zakochiwali się w sobie od nowa, abyście zawsze byli dla siebie wsparciem i wspólnie zdobywali wyznaczone cele.
  • Od dziś idziecie już wspólną drogą. Czeka na Was mnóstwo szczęśliwych, jak i nieco trudniejszych chwil. Życzę Wam, abyście wspólnie cieszyli się z dobrych rzeczy, ale też wspólne stawiali czoła trudnościom.

Cytaty

A może jednak postawić na cytat lub rymowankę? Wybierać możemy między tekstem z odrobiną humoru lub nieco bardziej poważnym.

Cytaty

  • „Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą…”.
  • „Ceń miłość, którą zostałeś obdarzony, ponad wszystko inne. Ona przetrwa, kiedy Twoje złoto i zdrowie dawno znikną”.

Zabawne rymowanki

  • Oby Wam się kociło i złociło, a w każdym kątku, żebyście mieli po dzieciątku! 
  • 1/2 kg miłości, 3 łyżki zazdrości, 10 dkg zaufania, 2 krople na „nerwach grania”, 6 gramów cierpliwości, 3 dkg wyrozumiałości, 5 łyżek humoru, 10 łyżeczek wigoru – wszystko razem dokładnie mieszamy i małżeństwo doskonałe mamy.

zabawne rymowanki

Streszczenie FB

Czytaj więcej...  Ślub i wesele w górach, jakie miasto wybrać?

Nowożeńcy coraz częściej proszą swoich gości, aby zamiast kwiatów podarowali im książkę. Podpowiadamy, że na pierwszej stronie warto napisać kilka miłych słów dla Państwa Młodych. Jak może brzmieć taka dedykacja? Czy warto inspirować się cytatami i wierszami, czy lepiej samemu napisać szczere życzenia? Właśnie o tym przeczytacie na naszym blogu. Zachęcamy do lektury! 

 

 

Dodaj komentarz