Oferty dekoracji ślubnych w Kielcach są bardzo różnorodnie, a propozycje firm i kwiaciarni robią duże wrażenie. Narzeczeni mogą wybierać między wieloma rozwiązaniami i zdecydować się na to, które będzie w 100% w ich stylu i jeszcze bardziej uświetni ten wyjątkowy dzień.

Proponowane oferty

reklama1-440x290

Dekoracja światłem | Oświetlenia sali weselnej

Siedziba firmy: Kielce, świętokrzyskie

Jeżeli szukasz czegoś co wyróżni Twoje wesele i stanie się zapamiętane nie tylko przez gości ale w szczególności przez Ciebie, wybierz wyjątkową i niepowtarzalną dekoracje światłem.

Cena: od 900 zł

 

pw_DSC_0385-440x290

UltraVolt dekoracja światłem

Siedziba firmy: Kielce, świętorzyskie

Odpowiednia oprawa świetlna potrafi w magiczny sposób odmienić salę. Szare, nieciekawe miejsce może stać się ekskluzywnym, nowoczesnym wnętrzem, a Twoje przyjęcie – niezapomnianym eventem. 

Cena: od 600 zł

 

SONY DSC

Dekoracja Światłem na Twoje Wesele

Siedziba firmy: Kielce, świętokrzyskie

Potrafimy sprawić , że dekoracja światłem zmieni miejsce uroczystości w ciekawsze i pełne blasku wnętrze. Uwydatni je, oraz wzbudzi zachwyt i podziw Waszych gości.

Cena: od 100 zł

 

INNE OFERTY

Wyszukaj

Oferty dekoracji weselnych

Kwiaciarnie w Kielcach zazwyczaj oferują kompleksową obsługę, zajmują się zarówno dekoracją samochodu do ślubu, jak również przystrojeniem kościoła i sali weselnej, przygotowaniem bukieciku dla panny młodej oraz kwiatków do butonierek. Ponadto, znajdziemy też oferty, które oprócz wymienionych powyżej kwestii obejmują druk zaproszeń ślubnych, przygotowanie winietek oraz etykiet na alkohol. Wybór kompleksowych usług sprawia, że wszystko doskonale współgra z sobą – styl i kolorystyka zaproszeń, z ozdobą stołu pary młodej czy dekoracją stołów dla gości, a to prezentuje się niezwykle elegancko.

Zobacz naszą listę firm z dekoracjami ślubnymi w innych miastach

PoznańToruńRzeszówOlsztynKielceSzczecinCzęstochowaKoninChełmZamość

Prowadzisz biznes i chciałbyś zyskać nowych klientów?

Dołącz do nas, i dodaj swoją ofertę zupełnie za darmo. Zyskaj nowych klientów, i rozwijaj swój biznes!

DODAJ OFERTĘ