Dekoracje ślubne w Zamościu? Propozycji jest naprawdę wiele, kwiaciarnie i firmy z Zamościa zadbają o stworzenie wyjątkowej scenerii ślubnej. Piękne kompozycje kwiatowe, lampiony, które wprowadzają magiczny klimat, szklane kule, kolorowe obrusy, metalowe napisy to zaledwie część z propozycji.

Proponowane oferty

wianki-slubne-1-440x290

Ptaszarnia – wianki ślubne

Siedziba firmy: Lublin, lubelskie

Ptaszarnia to wiodąca w Polsce pracownia, w której wytwarzamy ozdoby i dodatki ślubne takie jak wianek ślubny, opaska ślubna, bukiet ślubny, czy dekoracje sali weselnej.

Cena: od 100 zł

 

SONY DSC

Dekoracja Światłem na Twoje Wesele

Siedziba firmy: Kielce, świętokrzyskie

Potrafimy sprawić , że dekoracja światłem zmieni miejsce uroczystości w ciekawsze i pełne blasku wnętrze. Uwydatni je, oraz wzbudzi zachwyt i podziw Waszych gości.

Cena: od 100 zł

 

pw_DSC_0385-440x290

UltraVolt dekoracja światłem

Siedziba firmy: Kielce, świętorzyskie

Odpowiednia oprawa świetlna potrafi w magiczny sposób odmienić salę. Szare, nieciekawe miejsce może stać się ekskluzywnym, nowoczesnym wnętrzem, a Twoje przyjęcie – niezapomnianym eventem. 

Cena: od 600 zł

 

INNE OFERTY

Wyszukaj

Co ozdabiamy?

  • Dekoracje stołu – obowiązkowo żywe kwiaty oraz świeczki, coraz częściej para młoda decyduje się na kolorowe obrusy.
  • Dekoracje krzeseł – gustowne pokrowce, tiule, kokardki, a także niewielkie bukieciki na zewnętrznej stronie oparcia to najpopularniejsze rozwiązania.
  • Dekoracja sufitu – kwiatowe kompozycje podwieszane, szklane kule, ozdoby papierowe to zaledwie kilka z dostępnych rozwiązań.
  • Ścianka za parą młodą – tutaj możliwości jest naprawdę wiele, między innymi ścianka z żywych lub sztucznych kwiatów, ścianka z kwiatów Chanel czy z materiału imitującego mech, ścianki podświetlane i wiele innych.

Zobacz naszą listę firm z dekoracjami ślubnymi w innych miastach

PoznańToruńRzeszówOlsztynKielceSzczecinCzęstochowaKoninChełmZamość

Prowadzisz biznes i chciałbyś zyskać nowych klientów?

Dołącz do nas, i dodaj swoją ofertę zupełnie za darmo. Zyskaj nowych klientów, i rozwijaj swój biznes!

DODAJ OFERTĘ