Atrakcja weselna, która będzie cieszyła się powodzeniem wśród gości w każdym wieku? Odpowiedź jest prosta – fotobudka. Firmy w Mielcu oferują wynajem fotobudek na różną liczbę godzin, często zapewniają obsługę urządzenia przez przeszkolonego animatora. Ponadto, para młoda otrzymuje płytę lub album ze zdjęciami z fotobudki.

Proponowane oferty

MI-reklama-ALL-2-960x600

Fotobudka, bańki, animator i inne atrakcje

Siedziba firmy: Mielec, podkarpackie

Kompleksowa obsługa Twojego wesela! Fotobudka z księgą gości, personalizowaną ramką i gadżetami na życzenie! Animator oraz kolorowanki do dzieci.

Cena: od 440 zł

 

Freunde machen Foto vor Fotobox

Fotobudka na wypasie

Siedziba firmy: Mielec, podkarpackie

Chcesz ożywić zabawę, podnieść z krzeseł wszystkich swoich gości, a może po prostu masz ochotę na wypasione wspomnienia?

Cena: od 330 zł

 

17837059_1469827329716062_615422778_o-1900x600

Fotobudka fajnerzeczy.pl

Siedziba firmy: Cała Polska

Zdjęcia, wzbogacone o zabawne gadżety, różnorodne tła, uniwersalny greenscreen, oraz własną inicjatywę spodobają się każdemu, niezależnie od wieku czy płci.

 

Cena: od 220 zł

 

INNE OFERTY

Wyszukaj

Wynajem fotobudki – dlaczego warto?

  • Zabawne gadżety – fotobudki są wynajmowane wraz z całym zestawem zabawnych gadżetów – peruki, kolorowe gadżety sprawiają, że zdjęcia mają w sobie mnóstwo pozytywnej energii.
  • Nieograniczona liczba zdjęć – goście mogą zrobić nieograniczoną liczbę zabawnych fotografii.
  • Możliwość wydruku zdjęć – zdjęcia można od razu wydrukować, goście mogą zabrać fotografię do domu – z pewnością będzie to wspaniała pamiątka. Wielu nowożeńców prosi też o wklejenie zdjęć do księgi pamiątkowej i umieszczenie dedykacji.
  • Atrakcja dla gości w każdym wieku – z fotobudki korzystają goście w każdym wieku, to atrakcja dla wszystkich gości weselnych.

Sprawdź fotobudki w Twojej okolicy

Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Rzeszów, Zielona Góra, Leszno, Zamość, Konin, Olsztyn

 

Prowadzisz biznes i chciałbyś zyskać nowych klientów?

Dołącz do nas, i dodaj swoją ofertę zupełnie za darmo. Zyskaj nowych klientów, i rozwijaj swój biznes!

DODAJ OFERTĘ