Firm, które oferują wynajem fotobudki na wesele w Rzeszowie i okolicach nie brakuje. A chyba każdy zgodzi się z tym, że takie studia fotograficzne na każdym weselu cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Zabawne gadżety, na przykład kapelusze i peruki, jak również możliwość natychmiastowego wydruku zdjęć to bardzo dobra atrakcja dla gości weselnych.

Proponowane oferty

IMG_0041-1900x600

Fotobudka Crazy Lens

Siedziba firmy: Rzeszów, podkarpackie

Fotobudka Crazy Lens to idealna atrakcja na wesele. Wspaniałe chwile uwiecznione na zdjęciach. „Crazy Lens” to unikalna fotobudka wykonana z litego drewna i chromu

Cena: od 500 zł

 

IMG_0001-1900x600

Fotobudka | Napis LOVE – Pikibudka!

Siedziba firmy: Rzeszów, podkarpackie

Napis ustawiany jest w wybranym miejscu przed weselem i odbierany następnego dnia. LOVE jest z Wami przez całe wesele!!!

Cena: od 400 zł

 

fota10

FOTOBUDKA – NIEZAPOMNIANA ATRAKCJA NA WESELE- SUPER OFERTA

Siedziba firmy: Cała Polska

Fotobudka to świetny pomysł na rozkręcenie każdej imprezy! Szczególnie polecamy na Wesela, urodziny, eventy, promocje, andrzejki, studniówki i wszędzie tam gdzie liczy się uśmiech i dobra zabawa. 

Cena: od 500 zł

 

INNE OFERTY

Wyszukaj

Fotobudka i księga gości

Zdjęcia z fotobudki to fotografie, które mają w sobie całe pokłady pozytywnej energii i są dowodem na to, że przyjęcie weselne było naprawdę udane.

Podpowiemy, że obok fotobudki warto umieścić księgę weselną. Dobrze jest poprosić gości, aby zdjęcia drukowali dwukrotnie lub po prostu ustawić taką opcję w drukarce. Dzięki temu każdy z gości będzie mógł zabrać jeden egzemplarz do domu, a drugi wkleić do księgi i napisać kilka miłych słów do państwa młodych. Taka księga będzie doskonałą pamiątką.

Sprawdź fotobudki w Twojej okolicy

Bydgoszcz, Lublin, Mielec, Poznań, Zielona Góra, Leszno, Zamość, Konin, Olsztyn

 

Prowadzisz biznes i chciałbyś zyskać nowych klientów?

Dołącz do nas, i dodaj swoją ofertę zupełnie za darmo. Zyskaj nowych klientów, i rozwijaj swój biznes!

DODAJ OFERTĘ