Fotografia ślubna-Artystyczne chwile -tworzona z pasją i ogromną miłością

Cześć 🙂 Jeżeli poszukujecie fotografa z niezwykłą wrażliwością na szczegóły oraz wielkim poczuciu humoru to dobrze trafiliście:)

Jestem osobą o pogodnym usposobieniu i wielkich pokładach energii. Pomimo stresu jaki panuje w tym szczególnym dniu potrafię stworzyć atmosferę rozluźnienia i nierzadko zaradzić trudnym sytuacjom.
Moje zdjęcia są fotoreportażem z Waszej uroczystości, ukazują naturalne emocje które na pewno oddadzą całą magię Waszego Ślubu. Znajdziecie u mnie zarówno szerokie kadry ukazujące większe grono osób i więcej elementów jak również wąskie kadry, które są bardzo emocjonalne- pokazują ogromną miłość i szczęście fotografowanych przeze mnie Par. Potrafię słuchać Waszych sugestii co jest ogromna zaleta fotografa a jednocześnie stosować swoje umiejętności i odczucia aby ujęcia były pełne ekspresji i uchwyconych niezwykłych momentów.

Posiadam profesjonalny sprzęt firmy Nikon pracuję na pełno klatkowym aparacie i bardzo jasnych obiektywach.Swoją wiedzę nabyłam nie tylko poprzez praktyki na wielu ślubach, ale również na Warsztatach Ślubnych co jest niezwykle ważne z punktu widzenia obróbki i kadrowania zdjęć. Mam również ukończony kurs liturgiczny, co jest niezwykle ważne przy dzisiejszych uroczystościach w kościele 🙂
Wszelkie warunki są do ustalenia i jestem otwarta na propozycje odnośnie Waszego Święta.
Jeżeli jesteście zainteresowani omówieniem szczegółów to zapraszam do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną
Ceny wahają się od 1800-2500 zł a Śluby w inny dzień tygodnia niż sobotę dodatkowo objęte są 30% RABATEM 🙂

Zapraszam serdecznie
Monika -fotograf 🙂

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 1800 - zł 2500
  693270516

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Monika85 Puzio

  Sprawdź profil

  Komentarze