Naturalna Fotografia Ślubna Dorian Kapiszewski

Fotografia Ślubna to dla mnie coś więcej niż suchy reportaż. Staram się wyłapać te momenty, w których dzieją się rzeczy wyjątkowe, a te czasami dzieją się na drugim lub trzecim planie. Podczas uroczystości nie zwracam na siebie uwagi, po to żebyście mogli się skupić na sobie i Waszych gościach. Sesję plenerową możemy zrobić w Waszej okolicy lub za granicą- jestem otwarty na propozycje. Obrabiam zdjęcia z dbałością o detale a naturalne, wierne kolory to moja obsesja. Nie ulegam chwilowym modom dzięki czemu zdjęcia będą się Wam podobać również po wielu latach. Zapraszam do przeglądnięcia mojego portfolio i do kontaktu.

Pełna obsługa dnia Waszego ślubu od przygotowań w domu, przez ceremonię w kościele, wesele w lokalu oraz sesję plenerową w inny dzień.

Otrzymujecie ode mnie 250 najlepszych obrobionych i wyretuszowanych zdjęć, nadających się bezpośrednio do użycia w albumie lub wywołania. To zdjęcia wyjątkowe, które się nie powtarzają, opowiadające historię całego dnia w sposób najciekawszy.
Do 400 obrobionych zdjęć gratis (pozostałe zdjęcia, dokumentujące przebieg uroczystości, w tym zdjęcia pamiątkowe z rodziną i przyjaciółmi)
Galeria internetowa
Albumy i odbitki wyceniane indywidualnie- proszę o kontakt

Dorian Kapiszewski Fotografia Ślubna

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 2500 - zł 3500
  502131468

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Dorian Kapiszewski

  Sprawdź profil

  Komentarze