Naturalna fotografia ślubna Paweł Berdak

Witam Was na mojej stronie.
Oferuje fotografię naturalną, oryginalną, nowoczesną i lekką. Nie interesuje mnie odtwarzanie listy ujęć, niszczenie zdjęć w postprodukcji, przeciętność i zbyt słodka zalotność. Dlatego zamiast powielania schematów i wątpliwych efektów, proponuje prostotę, klasę i przyjemność patrzenia.

Trochę o mnie i moim naturalnym, dokumentalnym stylu fotografii.
Jestem fotografem portretowym i ślubnym od 2016 roku, od tego czasu profesjonalnie fotografuję wyjątkowe śluby i wydarzenia dla par i rodzin.
Mój styl fotograficzny podczas wydarzeń jest najbardziej znany jako reportażowa fotografia ślubna, dokumentalna fotografia ślubna lub fotoreportaż ślubny. Są to popularne słowa, których używają głównie fotografowie ślubni. Aby opisać to samo fotograficzne podejście do rejestrowania wydarzenia w swobodnym, dyskretnym stylu. Bez potrzeby wykonywania wielu, często żmudnych zdjęć grupowych i niezręcznych poz.
Nie przywiązuję wagi do mody i doceniam ponadczasowe i naturalne zdjęcia, które opowiadają autentyczną historię ślubu. Przejrzyj niektóre z moich emocjonujących czarno-białych fotografii, sprawdź moje portfolio fotograficzne, w tym moją pracę jako fotograf ślubny.
Moje zdjęcia ślubne obejmują zarówno małe, ciche i intymne wesela, jak i wielkie i często tradycyjne przyjęcia.

Na co dzień mieszkam w Lublinie, ale fotografuję pary gdzie tylko oczy i nogi poniosą.

CENNIK:

Reportaż ślubny + sesja plenerowa tego samego dnia – 2800zł

Średnio w czasie reportażu pracuję 10 – 12 godzin. Jestem przekonany, że w tym czasie zdołam uchwycić Wasz ślub z każdej możliwej perspektywy.

Dostajecie dużą paczkę wyjątkowych tak jak Wy fotografii. Jest ich zwykle około 400+.
Są to zdjęcia w dużej rozdzielczości, poddanej autorskiej obróbce. Zawsze oddaję więcej zdjęć niż obiecuję, więc możecie być spokojni.
Całość dostaniecie na pendrive.

Sesja plenerowa w dniu ślubu trwa maksymalnie pół godziny, nie chcę by goście niecierpliwili się z powodu długiej nieobecności pary młodej.

Przygotuje dla Was prywatną galerię internetową, tak byście mogli podzielić się swoimi fotografiami z rodziną i przyjaciółmi.

Otrzymujecie również ode mnie ekskluzywny, specjalnie dla Was zaprojektowany Complete Fotoalbum z wybranymi przez Was fotografiami.

Sesja plenerowa innego dnia – 500zł

Do fotoreportażu z dnia Waszego ślubu proponuje sesje zdjęciową, która odbywa się w dowolny dzień po Waszym ślubie. Plan zdjęciowy trwa około 3 godziny. W efekcie dostajecie około 40 wyjątkowych fotografii. Są one przygotowane do druku w dużym formacie.
Powyższe ceny zawierają dojazd w obrębie woj. lubelskiego. Dojeżdżam na wesela we wszystkie części kraju. Do uroczystości, które odbywają się poza wymienionym przeze mnie miejscem doliczam koszt paliwa. Nie są to nigdy astronomiczne kwoty.

www.pawelberdak.pl
email: info@pawelberdak.pl
tel: 792-290-785

Cennik ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Pamiętaj o unikalności tekstuPamiętaj o unikalności tekstu

Szczegóły

  Pojemność (dotyczy sal weselnych):
  50 - 200
  Średnia cena:
  zł 500 - zł 2800
  792-290-785

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Paweł Berdak

  Sprawdź profil

  Komentarze

  Polecane Fotograf i kamerzysta

  zł 1000 - zł 4000