Nowoczesny Film i Fotografia ślubna

TWOJA HISTORIA WIDZIANA NASZYMI OCZAMY

Życie, dzięki temu jest takie cudowne, ponieważ lubi nas zaskakiwać. Tylko my możemy zdecydować, które momenty zostaną z nami na zawsze. U każdego człowieka w życiu jest taki czas, w którym musi dokonać wyboru, zdecydować co jest dla niego najlepsze, albo nie…

Jeśli jest coś, co kochamy robić, decyzja wydaje się być prosta, nie zawsze jednak podążamy za tym głosem, bowiem przy takich decyzjach z serca zawsze istnieje ryzyko.

Ja robię to, co kocham i jestem wdzięczny, że wychodząc ze strefy pozornego komfortu stworzyłem RobimyFilm i mogę być w tym miejscu. Dziękuje za niekończącą się przygodę, za ludzi, których podczas tej przygody poznałem i wciąż poznaje, oraz za czas, który mogę z nimi dzielić.

Moje życie jest pełne zatrzymanych momentów – moich własnych oraz Waszych, wciąż tworzą się nowe. Nie wiem, czy jest dzięki temu bogatsze, ale bywa niezwykle wzruszające.
Jestem pewny, że każda historia jest wyjątkowa, ponieważ każda jest inna, każdy z nas jest inny. Mając tego świadomość, mając pasję tworzenia i głowę pełną pomysłów – wciąż poznaje nowe, fantastyczne osoby, dzięki którym mam zaszczyt zatrzymywać ich chwile.

Zapraszam i Ciebie
Tomek Pawelus

Jeżeli nowoczesny i wyjątkowy film ślubny, to tylko na RobimyFilm.pl

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 4500

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Tomasz Pawelus

  Sprawdź profil

  Komentarze