Szymon Michoń – fotografia

Nazywam się Szymon Michoń i jestem fotografem. To moja pasja, ale także zawód. Siedziba mojej firmy znajduje się w Tarnowie, w województwie małopolskim. W swojej pracy bazuję na nowoczesnym sprzęcie cyfrowym, który pozwala mi uchwycić doskonałe ujęcia. Korzystam także z profesjonalnych programów do obróbki zdjęć, aby wydobyć z nich najlepsze barwy, czy światło. Zapraszam.

Usługi fotograficzne świadczę bazując na wiedzy, którą zdobyłem w krakowskiej Akademii Fotografii, a także podczas odbytych warsztatów z fotografii ślubnej i portretowej. Za mną kilka autorskich wystaw, chociażby z okazji miesiąca fotografii w Krakowie. Uczestniczyłem już w wielu ceremoniach ślubnych i nabożeństwach, które udało mi się uchwycić na zdjęciach. W mojej ofercie znajduje się przede wszystkim:

– fotografia ślubna,
– sesje narzeczeńskie,
– sesje w plenerze,
– wynajem fotobudki.

Fotografia ślubna jest dla mnie zawsze nie lada wyzwaniem. Wiem, że dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, dlatego zdjęcia z ceremonii powinny przekazywać wszystkie emocje Pary Młodej oraz zaproszonych gości. Fotografia ślubna jest doskonałą pamiątką dla całej rodziny. Staram się, aby na zdjęciach uwiecznić chwile radości i wzruszenia uczestników ślubu. W zależności od życzeń Klientów, mogę sfotografować poszczególne etapy przygotowań do ślubu, przysięgę małżeńską składaną w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, a także zabawę na sali weselnej. Przy wykonaniu zdjęć pomaga mi profesjonalny sprzęt o wysokich parametrach i zdobyte doświadczenie. Oferuję korzystne pakiety dla Par Młodych, które zawierają fotografię ślubną, plenerową oraz stworzenie albumu.

Polecam także wynajem fotobudki, która jest doskonałą zabawą podczas wesela, urodzin, czy studniówki. Zapraszam do kontaktu z siedzibą mojej firmy w Tarnowie.

Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 1250 - zł 1750
  792848517

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  szymon.michon

  Sprawdź profil

  Komentarze

  Polecane Fotograf i kamerzysta

  zł 100 - zł 1400
  zł 500 - zł 6600