Na zdjęciach ślubnych powinny być uchwycone wszystkie najwspanialsze momenty – przygotowania pary młodej, przysięga małżeńska, pierwszy taniec i wiele, wiele innych. Niezależnie od tego czy szukamy fotografa ślubnego w Jaśle, czy w okolicach zadbajmy o to, by reportaż ślubny był przygotowany przez prawdziwego fachowa.

Proponowane oferty

Naturalna Fotografia Ślubna Dorian Kapiszewski

Siedziba firmy: Krosno, 26,4km od Jasła, podkarpackie

Fotografia Ślubna to dla mnie coś więcej niż suchy reportaż. Staram się wyłapać te momenty, w których dzieją się rzeczy wyjątkowe, a te czasami dzieją się na drugim lub trzecim planie.

Cena: od 2500 zł

 

1-zdj-1-440x290

Fotograf kamerzysta dron Mediamax

Siedziba firmy: Dębica, 45,8km od Jasła, podkarpackie

Dwóch operatorów kamer, fotograf, dron,kreatywne filmy ślubne w nowoczesnym wykonaniu,dynamiczny montaż, ujęcia z drona. Niezwykłe ujęcia w jakości 4K z platformy stabilizującej drgania. 

Cena: od 2700 zł

 

fotografia-slubna-rzeszow-3-440x290

Fotografia Ślubna Rzeszów

Siedziba firmy: Rzeszów, podkarpackie

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą na naszej stronie głównej. W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Cena: od 100 zł

 

INNE OFERTY

Wyszukaj

Jak znaleźć dobrego fotografa w Jaśle?

Oczywistym jest fakt, że narzeczeni mają różne preferencje, a każdy fotograf weselny w Jaśle proponuje zdjęcia w innym stylu. Aby wybrać fotografa, którego zdjęcia będą najbliższe naszej estetyce musimy porównać kila ofert, zestawić zdjęcia różnych fotografów i zdecydować, które podobają się nam najbardziej, a które wcale. To najważniejszy krok podczas wielkich poszukiwań. Oczywiście powinniśmy też przeanalizować inne kwestie – cenę usługi, opinie nowożeńców, którzy skorzystali już z usług danego fachowca, jego doświadczenie.

Szeroka oferta

  • 4K,
  • dron,
  • reportaż ślubny,
  • sesja narzeczeńska,
  • sesja plenerowa

 

 

Zobacz naszą listę fotografów ślubnych w innych miastach

Poznań, WarszawaRzeszówPiłaNowy SączKonin KaliszDębicaBielsko-BiałaBiałystok

Prowadzisz biznes i chciałbyś zyskać nowych klientów?

Dołącz do nas, i dodaj swoją ofertę zupełnie za darmo. Zyskaj nowych klientów, i rozwijaj swój biznes!

DODAJ OFERTĘ