Magiczny czas ślubu i wesela warto utrwalić i cieszyć się wspomnieniami przez wiele, wiele lat. Tutaj nieoceniona jest rola fotografa – to właśnie on zadba o przygotowanie reportażu ślubnego. Fotografowie ślubni w Nowym Sączu przygotowali dla przyszłych nowożeńców wiele ciekawych propozycji. Zapoznacie się z nimi poniżej.

Proponowane oferty

fotograf-slubny-nowy-sacz-4-440x290

Dodaj Promotis – Fotografia Ślubna

Siedziba firmy: Nowy Sącz, małopolskie

Fotografia ślubna to u nas dwanaście lat doświadczeń i licznik zrealizowanych wesel który już dawno minął liczbę 100 w połączeniu z profesjonalnymi lustrzankami i obiektywami marki Canon gwarantują zadowolenie nawet najbardziej wybrednych klientów.

Cena: od 200 zł

 

img-56-440x290

Fotografia ślubna Limanowa Nowy Sącz Małopolska. Wolne terminy 2018.

Siedziba firmy: Nowy Sącz, małopolskie

Do reportażu ślubnego podchodzę z ogromną pasją i indywidualnym podejściem do Pary Młodej. W tym szczególnym dniu jakim jest Wasz ślub, najważniejsze jest dla mnie uchwycenie uczuć i emocji.

Cena: od 1999 zł

 

IMG_0435-440x290

FOTOGRAFIA i FILM FOTO VIDEO FX STUDIO TARNÓW

Siedziba firmy: Tarnów, 63,3km od Nowy Sącz, małopolskie

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą na naszej stronie głównej. W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Cena: od 2700 zł

 

INNE OFERTY

Wyszukaj

Jak znaleźć dobrego fotografa w Nowym Sączu?

Fotografów w Nowym Sączu znajdziemy wielu. Zanim rozpoczniemy research, warto abyśmy zastanowili się, jakich zdjęć oczekujemy –czy mają to być zdjęcia tradycyjne, czy na przykład z wykorzystaniem drona. Przeanalizujmy też czy zależy nam na eleganckim albumie, foto książce, czy wystarczą zdjęcia na płycie czy pendrive. Kolejna kwestia to zapoznanie się z portfolio fotografów ślubnych w Nowym Sączu i okolicach. Sprawdźmy, jak styl prezentuje każdy z fachowców. Koniecznie też dopytajmy o szczegóły, na przykład jak długo będziemy czekać na zdjęcia i jaka jest cena usługi.

Szeroka oferta

  • 4K,
  • dron,
  • reportaż ślubny,
  • sesja narzeczeńska,
  • sesja plenerowa

 

 

Zobacz naszą listę fotografów ślubnych w innych miastach

Poznań, WarszawaRzeszówPiłaKonin KaliszJasłoDębicaBielsko-BiałaBiałystok

Prowadzisz biznes i chciałbyś zyskać nowych klientów?

Dołącz do nas, i dodaj swoją ofertę zupełnie za darmo. Zyskaj nowych klientów, i rozwijaj swój biznes!

DODAJ OFERTĘ