DNIA / PRZEZ Administrator/ W Kosmetyka i fryzjerstwo/ 0 komentarzy

W dniu ślubu wszystkie oczy zwrócone są na parę młodą, a w szczególności na pannę młodą! To ona tego dnia jest prawdziwą gwiazdą, musi więc wyglądać olśniewająco. Suknia ślubna, fryzura, welon, dodatki – wszystko powinno współgrać z sobą i wyglądać znakomicie. Dziś skupimy się jednaj z ważniejszych kwestii, na fryzurze panny młodej.

Fryzura panny młodej – Trendy 2019

Wiele panien młodych decyduje się na welon. Jedne na długi i ciągnący się po ziemi, inne na krótszy – do ramion bądź linii biustu, problem zawsze jest ten sam – fryzura. W końcu upięcie musi doskonale prezentować się przez całą noc i to zarówno z welonem, jak i po jego zdjęciu. To nie koniec, fryzura powinna współgrać z całym strojem panny młodej, pamiętajmy też o tym, że kobieta musi czuć się dobrze w swoim ślubnym upięciu. Postaramy się nieco pomóc!

fryzury ślubne z welonem

1. Luźne upięcia – panny młode, które stawiają na romantyczny, naturalny look z pewnością będą zadowolone. Delikatny nieład na głowie, luźno spadające pasma dodadzą uroku każdej kobiecie. Co więcej, takie upięcia doskonale prezentują się w połączeniu z każdego rodzaju welonem, jak i bez welonu.
2. Wysokie koki – eleganckie, skromne i bardzo kobiece, sprawdzą się w przypadku pań, które mają włosy przynajmniej do ramion. Takie koki idealnie prezentują się z różnego typu ozdobami do włosów oraz rzecz jasna, z welonem.
3. Asymetryczne koki – dobrym rozwiązaniem są wszelkiego typu asymetryczne koki, nisko upięte sprawiają, że welon możemy przypiąć zarówno pod fryzurą, jak i nad nią. Styliści mają wiele pomysłów na koki w różnym wydaniu, niektóre z nich wyglądają bardzo oryginalnie, innym natomiast bliżej do klaski.
4. Włosy rozpuszczone – kobiety, które mają grube, gęste i długie włosy, wcale nie muszą ich spinać. Delikatne loki czy pięknie wymodelowane fale będą znakomicie się prezentować, zarówno z bardzo długim, jak i krótkim welonem.

Czytaj więcej...  Fryzury ślubne • inspiracje na 2017 rok

Na koniec

Podsumowując, fryzur, które dobrze wyglądają z welonem jest wiele. W przypadku pań, które niestety nie mają długich grubych włosów, doskonałym rozwiązaniem będą wypełniacze oraz dopinane sztuczne włosy. Styliści mają wiele sposobów, na stworzenie wyjątkowych upięć.

Korzystając z okazji, już teraz wszystkim parom młodym życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Pozdrawiamy,
Zespół Zaplanuj-Slub.pl

Dodaj komentarz