DNIA / PRZEZ Administrator/ W Dekoracje ślubne i weselne, Ślub i Wesele/ 1 komentarzy

Jak wybrać literowe dekoracje na Wesele?

Literowe dekoracje przebojem zdobyły nasz rodzimy rynek ślubno-weselny, i z roku na rok coraz więcej narzeczonych decyduje się na ich użycie.

Czym są literowe dekoracje, i skąd się wzięły?

Literowe dekoracje to tak na prawdę wielkie, podświetlane litery tworzące dany napis, lub tekst, które na Polskie podwórko dotarły z zachodu. Jest to nowoczesna forma dekoracji weselnej, która powoli wpasowuje się w ceremonie ślubów i wesel w naszym kraju. Liczba firm oferujących litery przestrzenne w Polsce, zwiększa się z każdym miesiącem, a co za tym idzie zwiększa się także wybór dostępnych dekoracji, dzięki czemu narzeczeni mają duże pole manewru podczas planowania swojej wymarzonej ceremonii.

Jak wybrać dekoracje literowe?

Dobór liter przestrzennych zależy od wielu czynników. Przede wszystkim powinniśmy dopasować je do wystroju, dekoracji weselnych, oraz kolorystyki wnętrza sali weselnej w której odbędzie się ceremonia. Obecnie na rynku jest dostępny bardzo szeroki wybór dekoracyjnych liter przestrzennych, poczynając od drewnianych, które świetnie wpasują się w imprezę plenerową, poprzez wielkie kolorowe litery pasujące do nowoczesnych wnętrz hotelowych, jak i minimalistyczne zdobione wielkimi żarówkami które z pewnością sprawdzą się w bardziej klimatycznych wnętrzach.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru liter przestrzennych?

Oprócz wspomnianych wcześniej dekoracji, oraz wystroju wnętrza, należy wziąć pod uwagę także miejsce w którym ustawimy litery. Wszak zajmują sporo miejsca, i jeżeli są podświetlane wymagają podłączenia do prądu. Należy także pamiętać, że są raczej wykonane z delikatnego tworzywa, w związku z czym powinny być umiejscowione z dala od parkietu który z pewnością zapełni się tańczącymi gośćmi. W przypadku organizowania ceremonii w plenerze, warto wynająć litery wodoodporne, które nie ulegną zniszczeniu podczas deszczu, oraz nie narażą gości na krzywdę.

Podsumowując litery przestrzenne to świetny pomysł na dekoracje ślubne i weselne, zarówno w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnym. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów liter, które wpasują się w praktycznie każde wnętrze, i urozmaicą każdą salę weselną. Literowe dekoracje z pewnością rozświetlą chwile które zapadną w pamięci zarówno pary młodej, oraz przybyłych gości. Zapraszamy także do sprawdzenia pozostałych dekoracji ślubnych i weselnych w naszym portalu.

Czytaj więcej...  Stylizacje ślubne – trendy 2019

Pozdrawiamy,
zespół Zaplanuj-Ślub.pl

w komentarzy w “Literowe dekoracje na Wesele

  • Misiek

    14, Kwiecień,2017 3 lata temu

    Litery

    Litery przestrzenne na Weselu to rzeczywiście bardzo fajny pomysł, i coraz częstszy wybór wśród narzeczonych. Na moim weselu literowe dekoracje były oblegane przez kilka godzin, na czym bardzo skorzystał fotograf ślubny 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz