Suknie ślubne Boho – Marta Trojanowska

Suknia ślubna to najważniejsza kreacja w życiu każdej kobiety, a jej wybór często wiąże się ze stresem, nerwową atmosferą i długimi wędrówkami po salonach sukien. Jeśli jednak trafisz do atelier SuknieBoho, żmudne poszukiwania zamienią się w jedną z najpiękniejszych przygód.

Suknie ślubne w stylu boho w sercu Warszawy

Dla tych co uwielbiają wolność, delikatność, prostotę i balans pomiędzy tradycją a łamaniem konwenansów.Dla tych, którym wydaje się, że znalezienie sukni, która wpasuje się w ten opis, jest niemożliwe. Jeszcze kilka lat temu tak było! Styl boho, ale też vintage i rustykalny w ostatnich latach zyskały ogromną popularność, jednak trudno znaleźć salony sukien, które oferowałyby kreacje dostosowane do potrzeb nowoczesnych Panien Młodych. W odpowiedzi na potrzebę Klientekpowstała wyjątkowa pracownia, w której idealne suknie ślubne powstają tylko w jeden dzień, a Panna Młoda uczestniczy w całym procesie szycia i ma wpływ na każdy detal swojej sukni.

Suknie ślubne Marty Trojanowskiej –idealne dla każdej kobiety

Suknie ślubne w stylu bohosą wyjątkowo kobiece. Doskonale otulająsylwetkę, jednocześnie podkreślając kobiece kształty. To też niezwykłe połączenie różnych faktur
i wzorów. Pierwsze kreacje, które powstawały w pracowni, były kombinacją obrusów i firanek wyszukanych w sklepachvintage. Obecnie suknie również powstają z wyjątkowych materiałów, między innymi z najlepszych bawełnianych koronek, które w połączeniu z frędzlami oraz odpowiednim układem taśm doskonale modelują sylwetkę. Styl boho daje tyle możliwości, że trudno o dwie identycznie suknie ślubne. Jeśli marzysz o niepowtarzalnej kreacji,trafiłaś idealnie?

Suknie ślubne w stylu boho, klasycznym, vintage i glamour

Niech nie zmyli Cię nazwa! W atelier SuknieBoho powstają wyjątkowe suknie ślubne w stylu boho, ale też kreacje doskonale wpisujące się w inne style. Wszystkie projekty są wyjątkowe
i dopasowane do Twoich potrzeb. W pracowni możesz dowolnie łączyć i zestawiać różne elementy sukni, aż powstanie Twoja wymarzona kreacja.

 

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 3500 - zł 10000
  733 663 633

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Komentarze

  Polecane Moda damska

  zł 999 - zł 9000
  zł 500 - zł 3500