Garnitury PAWO

Marka PAWO posiada 27-letnią tradycję w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, cały czas rozwija się i wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów. PAWO zawsze w szczególny sposób traktuje Panów Młodych i przygotowuje dla nich stylizacje podkreślające wagę tej wyjątkowej uroczystości.

Obecnie, w modzie ślubnej najważniejsze jest osiągnięcie optymalnych proporcji, które dobrze podkreślą smukłą sylwetkę mężczyzny. Oprócz kroju garnituru, ważną rolę odrywają także umiejętnie dobrane dodatki, m.in. muchy, wąskie krawaty, poszetki czy wpinki do butonierki.

Proste w formie spinki do mankietów, czy też ponownie modne szelki to elementy, którymi możemy podkreślić unikalny charakter stylizacji. Tkaniny pochodzące od najlepszych producentów krajowych, europejskich i światowych – naturalne wełny oraz ich połączenia z kaszmirem, jedwabiem, lnem lub włóknami sztucznymi gwarantują najwyższą jakość i wygodę.

Naszą największą pasją jest kształtowanie inspirującego i profesjonalnego wizerunku mężczyzny.

W ofercie PAWO znajdują się przede wszystkim garnitury, marynarki, spodnie i koszule, a także krawaty oraz muchy.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się spotkania z certyfikowanymi Doradcami Wizerunku, które są realizowane w firmowych salonach stacjonarnych. W czasie takiej sesji Klient otrzymuje kompleksową poradę z zakresu kreowania własnego wizerunku poprzez ubiór.

Zachęcamy do umówienia się na indywidualne spotkanie poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych salonów firmowych w całym kraju oraz e-sklepu.

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 200 - zł 2600
  724-541-602

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Komentarze

  Polecane Moda męska

  zł 349 - zł 1599