DNIA / PRZEZ Administrator/ W Ślub i Wesele/ 0 komentarzy

Trendy w branży ślubnej zmieniają się z roku na rok. Chcąc zatem zorganizować modne wesele z noclegiem na Śląsku, warto być z nimi na bieżąco. Jakie tendencje będą obowiązywały w najbliższym czasie? Oto ich krótki przegląd.

W przypadku ślubu zdecydowanie warto gonić za modą, zwłaszcza teraz, gdy w branży stawia się na wysublimowaną elegancję, naturalność i estetyczny minimalizm. Te trendy pozwalają nadać ślubnej oprawie szykowny charakter.

Sesja plenerowa w cieniu natury

Uroczystość zawarcia związku małżeńskiego na długo pozostaje we wspomnieniach, które przywołują kolejne rocznice i fotografie. Kiedyś albumy wypełniały pozowane i sztuczne zdjęcia, poddane wyraźnej obróbce. Dzisiaj stawia się na naturalność. Dotyczy to także scenerii, w której króluje przyrodnicze otoczenie. Wykorzystuje się je zwykle jako tło sesji zdjęciowej pary młodej, ale też podczas sesji z udziałem gości. Stąd dobrym wyborem na organizację wesela z noclegiem na Śląsku okaże się Hotel Adria w Rudzie Śląskiej z restauracją i pięknie utrzymanym ogrodem, gdzie będzie można wykonać pamiątkowe fotografie.  

Menu – smak i estetyka

Po weselu utrwalają się w pamięci nie tylko obrazy, ale i smaki. W tym zakresie w branży ślubnej następuje prawdziwa rewolucja. Coraz częściej rezygnuje się bowiem z piętrowego tortu na bazie kremu i biszkoptu, na rzecz stołu deserowego z drobnymi słodkościami. Mogą to być na przykład małe torciki dla każdego z gości, czekoladowa fontanna lub wieża ptysiowa. Małe porcje, ale duża różnorodność sprawdza się także w przypadku dań wytrawnych. Popularność zyskują finger food, czyli przystawki na jeden kęs, np. tartinki, babeczki, koreczki. Goście będą oczarowani, gdy restauracja w Rudzie Śląskiej, w której odbędzie się wesele, zaserwuje im estetycznie podane potrawy o wyrafinowanym smaku.

Sala weselna – subtelna elegancja

Podążanie za najnowszymi trendami ślubnymi sprawi, że błyszczeć będzie nie tylko para młoda, ale i cała sala weselna. W aranżacji wnętrz utrzymuje się bowiem moda na złote i brokatowe dodatki, które w umiarkowanej ilości nadadzą sali rys subtelnej elegancji. Zamiast nich można się także zdecydować na nieco bardziej stonowane, ale równie szykowne dekoracje w postaci pereł, koronek, piór, wysokich, mosiężnych świeczników i wazonów z dzikimi kwiatami. Warto tak wybrać salę weselną, aby jej wygląd łatwo komponował się z ulubioną aranżacją.

Czytaj więcej...  Konkursy weselne, zabawy oczepinowe - TOP 15

Hotel i Restauracja w Rudzie Śląskiej Adria może się poszczycić wysoką, ozdobioną kolumnami i balkonami salą, w której szykowne dodatki dekoracyjne tylko podkreślają elegancki charakter wnętrza. Poza tym obiekt dysponuje komfortowymi pokojami dla gości i apartamentem dla pary młodej, co czyni z niego atrakcyjne miejsce na wesele z noclegiem na Śląsku, odpowiadające najnowszym trendom. W razie wątpliwości zawsze można zwrócić się o fachową pomoc do personelu. Najważniejsze, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik oraz uczynić dzień zaślubin wyjątkowym i niepowtarzalnym.  

Dodaj komentarz