Dj na Twoje Wesele | Dekoracja Światłem | Ciężki Dym | SaX

Jeżeli szukają Państwo kogoś kto z pasją i zamiłowaniem poprowadzi Waszą Imprezę to doskonale trafiliście.

Od ponad dekady zajmuję się obsługą imprez okolicznościowych. W ciągu tych wielu lat za konsolą zdobyłem potrzebne doświadczenie potrzebne do poprowadzenia właśnie Twojej imprezy. Zrealizujemy Wasze życzenia, sugestie pomysły wspólnymi siłami napiszemy Wasz wymarzony scenariusz Waszego Przyjęcia Weselnego!

Wesele prowadzimy od momentu wejścia Państwa Młodych i ich gości przy dźwiękach Marsza Weselnego na salę weselną. W tym momencie następuje uroczyste przywitanie wszystkich gości, złożenie wspaniałych życzeń dla Was kochani, wzniesienie toastu.

Przez całą noc prowadzimy konkursy i zabawy dla gości, zachęcamy do wspólnej zabawy, tak aby w jak największym stopniu zaanimować twoich gości. W przypadku oczepin prowadzimy ciekawe konkursy i zabawy oczepinowe, wszystko ze stylem, klasą i smakiem.

Dla podniesienia prestiżu Waszego 1 tańca proponujemy skorzystanie z Naszej profesjonalnej wytwornicy dymu ciężkiego, który doda bajkowy klimat tej podniosłej chwili. Jednocześnie proponujemy także ciężki dym na wejście tortu. Jesteśmy przekonani, że w pewnym stopniu uatrakcyjni on moment wejścia i będzie czymś innym atrakcyjnym ?

Muzycznie będziemy bawić się przy największych przebojach począwszy od lat 60 aż po najnowsze hity prezentowane przez stacje radiowe. Nie zabraknie także podróży przy gorących rytmach Samby De Janeiro, wspólnie zatańczymy YMCA, Macarenę. Odwiedzimy słoneczną wyspę majrocę i wiele innych. Może być to również Państwa lista ulubionych utworów dostarczona do Nas.

Swoją pracę wykonujemy jedynie na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym. W naszym bogatym asortymencie sprzętowym znajdą Państwo sprzęt czołowych producentów na rynku takich jak: Pioneer, Denon, Akg, Sensheiser, JBL, QSC. Całość oświetlenia jest sterowana protokołem DMX, dzięki czemu będzie wszystkie efekty świetlne (ruchome głowice, pary ledowe, listwy led) będą tworzyć nie zapomniane show świetlne tworzące bajkowy klimat na parkiecie.

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 1500 - zł 6000
  796998210

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Komentarze

  Polecane Oprawa muzyczna

  zł 7500

  DJ RAMZES na twoje wesele lub imprezę

  Poznań, Kościan, Rawicz, Śrem, Leszno, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Gniezno

  zł 1000 - zł 3000