DJ ZWOLAN – Dj, Wodzirej Na Wesele

Najlepsza zabawowa atmosfera na imprezie

Od ponad 20 lat zajmuję się oprawą muzyczną na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, zabawach, weselach i bankietach. Jako wszechstronny konferansjer obdarzony radiowym głosem poprowadzę imprezę niezależnie od tego, czy odbywa się ona w restauracji, sali gimnastycznej, hotelu, czy pod gołym niebem. Jestem popularnym DJ-em na wesela (i nie tylko!) prowadzącym imprezy muzyczne na terenie całego kraju.Jako DJ na wesele działający na terenie takich miast jak Poznań, Wągrowiec czy Bydgoszcz zdaję sobie sprawę z tego, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu organizatorów. Dlatego dokładam wszelkich starań, by każda poprowadzona przeze mnie impreza na długo pozostała w pamięci jej uczestników. DJ na wesele powinien spełniać także rolę wodzireja, który zorganizuje i poprowadzi zabawy integracyjne porywające wszystkich gości.Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Wieloletnie doświadczenie jako DJ na wesele (Poznań, Bydgoszcz, Wągrowiec…), pozwala mi dopasować muzykę do rodzaju uroczystości. Doskonałe wyczucie atmosfery panującej na imprezie sprawia, że potrafię rozruszać nawet najbardziej wymagających spośród jej uczestników. Można to sprawdzić bliżej przyglądając się mojej ofercie.

W szerokiej gamie moich usług prócz obsługi wesel można znaleźć także prowadzenie wszelkiego rodzaju imprez firmowych i bankietów. Gram wszędzie tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne nagłośnienie i DJ potrafiący zabawić gości. Jeżeli wciąż nie jesteście Państwo przekonani zachęcam do lektury komentarzy opublikowanych przez moich gości (można je znaleźć w dziale opinie). www.djzwolan.com.pl

Jako DJ na wesele (dotyczy to także innego rodzaju zabaw) prowadzę imprezy w językach angielskim i niemieckim. Jeżeli więc szukasz DJ-a potrafiącego porozumieć się z zagranicznymi gośćmi, to już go znalazłeś!

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 100 - zł 1600
  604 115 916

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Komentarze