Gramy tylko 100% na żywo, 6 osób, 4 głosy główne/chóry, perkusja „żywa”, dęciaki, dodatkowo skrzypce, akordeon i inne.

Śpiewamy i gramy BEZ PODKŁADÓW, 100% na żywo, 6 wykształconych pasjonatów muzyki w składzie, 3 głosy główne/chóry, perkusja “żywa”, gitary elektryczna i basowa, klawisze, saksofony altowy i tenorowy, skrzypce, akordeon, perkusjonalia.

Oto linki do naszych prezentacji, www i profili:
https://www.youtube.com/channel/UCeZn6gk_ripAaeaTo_tS-Mg/videos
https://www.facebook.com/surdutmuzykalive/

Gwarantujemy muzyczną zabawę dla każdego w każdym przedziale wiekowym w oparciu o bogaty repertuar. Cechuje nas nienaganna aparycja, uśmiechnięte twarze, abstynencja, serwujemy obsługę konferansjersko-wodzirejską na wysokim poziomie z klasą, poczuciem humoru i spontanicznością. Gramy niemal godzinne bloki muzyczne po czym krótka max. 10-15 minut przerwy na posiłek Gości oraz inne atrakcje i stałe punkty Wesela. Bez trudu i ze szczerą przyjemnością rozbawimy Państwa Gości, porwiemy do tańca największych smutasów. Zbudujemy pozytywną atmosferę życzliwości i naturalności, klimat zabawy i szaleństwa do białego rana. Zaserwujemy prostą animację dla najmłodszych Gości Weselnych 🙂 Gwarantujemy w cenie profesjonalne nagłośnienie, generator dymu, efekty świetlne i inne atrakcje.
Mamy wyśmienitych muzyków i wokalistów (3 osoby śpiewają wiodące partie i chórki), reagujemy na Waszą wizję Wesela oraz na to co dzieje się na parkiecie, współpracujemy z menadżerem sali i kuchni. Gwarantujemy świetną organizację jako klucz do Państwa i przy okazji naszego sukcesu 🙂

W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji oraz zapraszam do spotkania na którym możecie poznać mnie jako menadżera i muzyka zespołu oraz nasze propozycje na udane, piękne i jakościowe Wesele.

Krzysztof
tel. 515 100 224
kontakt@surdut.com.pl
https://www.facebook.com/surdutmuzykalive/

Szczegóły

  Pojemność (dotyczy sal weselnych):
  50 - 200
  Średnia cena:
  zł 5500 - zł 5500
  515100224

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Krzysztof Krisu

  Sprawdź profil

  Komentarze

  Polecane Oprawa muzyczna

  zł 250 - zł 500
  zł 2900