MATRIX – ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE, STUDNIÓWKĘ – OBSŁUGA CAŁA POLSKA

Zespół Matrix na Wesela, Studniówki to profesjonalna oprawa muzyczna każdej imprezy rozrywkowej. Przyjęcie weselne, dancingi, imprezy plenerowe, bankiet czy studniówka nie są nam obce, zawsze w naszą pracę wkładamy maksimum zaangażowania. Zobacz nasze fotki i posłuchaj demo! Przekonasz się, że Grupa Muzyczna MATRIX to właściwy wybór. Jesteśmy zespołem pełnym humoru, werwy jesteśmy energicznym i przebojowym bandem. Nasz repertuar obejmuje utwory od biesiady poprzez evergreeny lat ’60, ’70, ’80 aż do nowości z aktualnych list przebojów. Muzyka jest dla nas wielką pasją i traktujemy ją bardzo poważnie, bawimy się muzyką, dlatego każda impreza jest dla nas wyjątkowym wydarzeniem o niepowtarzalnym charakterze. Dbając o wysoki poziom świadczonych przez nas usług, angażujemy całe nasze doświadczenie. Wszystko po to, aby sprostać państwa oczekiwaniom.
Gramy od 18lat. a zdobyte przez nas doświadczenie pozwala nam w perfekcyjny sposób dopasować repertuar oraz program do charakteru imprezy.
– Oferujemy obsługę muzyczną wesel, zabaw, festynów, studniówek oraz innych przyjęć okolicznościowych na terenie całej Polski ale mieliśmy przyjemność grać również poza granicami kraju.
– Posiadamy bogaty repertuar (ok. 1000 utworów) i program wesela (dobierany w zależności od typu imprezy i preferencji młodej pary).
– Zawsze gramy i bawimy sie z gośćmi, śpiewając przy stołach szlagiery i biesiadę.
– Na życzenie opracowujemy dodatkowe utwory, które młoda para chciałaby usłyszeć na swoim weselu.
– Zawodowy sprzęt muzyczny cenionych i czołowych producentów na świecie to nasz zdecydowany i kolejny atut. Jakość to m.in. profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie.
– Obsługujemy też imprezy masowe jak juwenalia czy dni miasta (do ok. 4.tyś. uczestników), współpracujemy z profesjonalnymi akustykami i oświetleniowcami.
– Impreza z nami to gwarancja wspaniałej i niezapomnianej zabawy dla każdego z jej uczestników.

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 4500 - zł 6500
  661184443

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  MATRIX-ZESPÓŁ MUZYCZNY OBSŁUGA W CAŁEJ POLSCE

  Sprawdź profil

  Komentarze