PRESTO – zespół na wesele

Szukasz profesjonalnego zespołu? Dobrze trafiłeś! Zespół PRESTO to połączenie wieloletniego doświadczenia z młodzieńczą ambicją i energią, dzięki czemu potrafi rozbawić każde towarzystwo!

Gramy głównie na terenie województwa opolskiego. Posiadamy bogaty repertuar i potrafimy dopasować go do każdej imprezy. Wesela to nasza specjalność! Dobra muzyka, liczne atrakcje i konkursy, prowadzenie z pełną kulturą i doświadczenie sprawią, że wesele na długo zapadnie w pamięci wszystkich gości.

W swojej ofercie posiadamy oprawę muzyczną imprez, takich jak:
-wesela
-studniówki
-zabawy taneczne
-disco – dancingi
-bale sylwestrowe

Niezależnie od rodzaju imprezy nasz zespół gwarantuje:
-profesjonalną oprawę muzyczną
-prowadzenie imprezy (wodzirej)
-zabawy i konkursy
-bogaty i zróżnicowany repertuar
-bogate instrumentarium („żywe instrumenty”)
-sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy
-kulturę osobistą na wysokim poziomie

Dysponujemy własnym, profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Oprócz muzyki zapewniamy również liczne zabawy i konkursy oraz całościowe prowadzenie imprezy.

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i w miarę możliwości staramy się spełniać wszelkie oczekiwania organizatora. Repertuar dobieramy w zależności od rodzaju imprezy oraz towarzystwa.

Istnieje możliwość posłuchania i zobaczenia nas na żywo, ponieważ regularnie gramy na otwartych imprezach tanecznych. Szczegółowe informacje o nadchodzących imprezach znajdują się na naszej stronie internetowej.

SKŁAD ZESPOŁU

Zespół muzyczny PRESTO tworzy czterech młodych, a zarazem doświadczonych i utalentowanych chłopaków. Wszyscy posiadamy wykształcenie muzyczne. Gramy na różnych instrumentach, dzięki czemu wykonywana przez nas muzyka jest żywa i zróżnicowana. Trzy osoby zajmują się prowadzeniem imprezy i zapowiadaniem utworów, co gwarantuje ciekawy i niepowtarzalny przebieg każdej uroczystości.

Zespół PRESTO to przede wszystkim czterech bardzo dobrych przyjaciół! Zarówno w życiu prywatnym, jak i podczas obsługi imprez. W kilku zdaniach można powiedzieć, że:
-cechuje nas duża energia i żywiołowość
-robimy to, co lubimy i sprawia nam to wielką przyjemność
-podczas imprezy utrzymujemy bezpośredni kontakt z jej uczestnikami
-do gości zwracamy się z kulturą i szacunkiem
-wiemy jak sprawić, aby impreza była długo wspominana!

REPERTUAR

Gramy muzykę dla wszystkich pokoleń, poczynając od przebojów naszych dziadków, a kończąc na najnowszych przebojach obecnych sezonów.

Podczas zabawy z nami na parkiecie królują różne gatunki muzyczne, między innymi: Pop, Rock, muzyka biesiadna, przeboje Disco, Dance, Rock and Roll, a także Reggae, Blues i gorące rytmy Latino.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 100 - zł 1200
  888 373 244

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  lukasz_galeczka

  Sprawdź profil

  Komentarze

  Polecane Oprawa muzyczna

  zł Poprawiny od 799 Wesele od 1799
  zł 1500 - zł 1900