Zespół Easy – Profesionalnie, 100% na żywo!

Zapraszamy państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą zespołu EASY. Oferujemy szeroką gamę usług związanych z organizacją i oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez od małych bankietów, wesela po wielkie imprezy plenerowe. Muzyka, którą wykonujemy kierowana jest do grona odbiorców ceniących przede wszystkim jakość. W naszej ofercie znajdziecie państwo wiele przebojów polskich i światowych gwiazd sceny muzycznej, wykonywanych na profesjonalnym poziomie 100% live.
Brzmienie, doświadczenie, humor 🙂

Zapraszamy do oglądania, czytania i słuchania. Znamy oczekiwania wymagających klientów i wiemy jak je spełnić. Mamy nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz pozytywne nastawienie do wykonywanej muzyki udzielą się również Państwu i że wkrótce się spotkamy 100% live:-)

ZESPÓŁ EASY to profesjonalny zespół muzyczny, specjalizujemy się w oprawie muzycznej eventów, imprez firmowych oraz eleganckich wesel. Naszym Klientom serwujemy energetyczny koktajl muzyczny z dużą ilością rock’n’rolla, szalonego disco lat 80-tych oraz współczesnego popu . Całość wykwintnie doprawiona rockowymi i jazzowymi improwizacjami gitary oraz klawisza. Szeroki i zróżnicowany repertuar sprawia, że zespół EASY może zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.

Sezon 2017 rozpoczynamy z wielką energią z nową stroną oraz nowym rozszerzonym repertuarem.
Zapraszamy do współpracy!

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 1
  603222171

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  kameleon1804

  Sprawdź profil

  Komentarze

  Polecane Oprawa muzyczna

  zł 1200 - zł 2000
  zł 200
  zł 2000 - zł 2500