Zespół Weselny Nova

Staramy się aby wyglądała jak najlepiej razem z Destiny of Colors aby oddać choć trochę klimatu jaki panuje przed sceną, na której występujemy. naszą przewagą jest klimat, którego nie da się oddać powyższymi środkami – w 100% jest on odczuwalny tylko podczas uroczystości. Atutem odróżniającym zespół muzyczny od dj jest fakt, iż nas nie tylko można posłuchać, ale i zobaczyć w akcji, stąd dla urozmaicenia naszych występów, często przebieramy się poza sceną, zapowiadając kolejno inne zespoły, które urozmaicą koloryt zabawy. a jakaż muzyka może być bardziej taneczna, nastrojowa i żywiołowa, jak nie cygańska? tu pochwalić się możemy kilkugodzinnymi nawet koncertami, jakie mieliśmy okazję grywać śpiewając najbardziej znane utwory wprowadzające niezapomniany klimat – na weselu może to być blok – 2 o tej tematyce z utworami, które w większości są znane bawiącym się.

Kolejną odsłonę proponujemy na góralską nutę, bo obecność na weselu górala, to znak obfitości majątku dla pary młodej, którą zespół ze wszech miar życzy, hej!

Dla miłośników szant, proponujemy wspólną zabawę z piosenką marynistyczną, wszak większość z nas związana jest z portowym miastem, Szczecinem!

A dla bardziej wymagających, proponujemy wcześniej dłuższe spotkanie w celu przygotowania odpowiedniego repertuaru ukierunkowanego na biesiadników. I tu pomocnymi okazują się instrumenty, których brzmienie można wykorzystać podczas grania w plenerze, między stolikami czy przy ognisku – akordeon, gitara, werbel… A co, jak szaleć, to szaleć. I to tak, by być zapamiętanym na lata…

Uwaga, współpraca z zespołem niesie za sobą konsekwencje w postaci długotrwałej znajomości. Wesele, czy inna okazja, podczas której będzie zespół mógł się zaprezentować Państwu, to tylko wstęp do późniejszych spotkań, których mało kto jest w stanie nie zaproponować!

Muzyka dla starszych i młodszych – disco (polo), rock, biesiadna, cygańska, góralska z wykorzystaniem instrumentów wymagających podłączenia do prądu jak i tych żywych.

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 100 - zł 1200
  695 116 122

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Komentarze

  Polecane Oprawa muzyczna

  Exan Band zespół na wesele

  Piotrków Trybunalski

  zł 100 - zł 1500