Organizacja i koordynacja ślubu i wesela we Włoszech

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Warto więc powierzyć jego organizację specjalistom. W szczególności jeśli prowadzicie intensywny tryb życia i nie macie zbyt dużo czasu na samodzielną jego organizację i wolicie uniknąć stresu oraz nieporozumień wynikających z różnic językowych.

Oferujemy:

KOMPLEKSOWĄ ORGANIZACJĘ

Przejmiemy wszelkie obowiązki związane z planowaniem, przygotowaniem i realizacją Waszej wyjątkowej uroczystości. Podsuniemy nietuzinkowe rozwiązania i alternatywne koncepcje. Postaramy się aby organizacja ślubu i wesela nie były dla Was czasem żmudnych poszukiwań podwykonawców i źródłem niepotrzebnego stresu, ale pozytywnym wspomnieniem miłych chwil wywołujących uśmiech na twarzy.

CZĘŚCIOWĄ POMOC W ORGANIZACJI

W ramach tej usługi pomagamy parze młodej w najtrudniejszych i najbardziej stresujących dla niej elementach uroczystości. Dopilnujemy aby w tym wyjątkowym dniu wszystko odbyło się tak jak to uprzednio zaplanowaliśmy, koordynując działania ujęte w scenariuszu.

KOORDYNACJĘ W DNIU UROCZYSTOŚCI

Koordynujemy najważniejszy dzień pary młodej kierując się ich uzgodnieniami z podwykonawcami, dopilnowując każdego szczegółu i dbając o płynny i niezachwiany nieoczekiwanymi zdarzeniami przebieg ceremonii zaślubin oraz wesela. Po zakończeniu rozliczamy się z podwykonawcami.

Zapraszamy do kontaktu.

http://uniqueday.pl/

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 4000 - zł 10000
  605364002

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Karolina Pędziwiatr

  Sprawdź profil

  Komentarze

  Polecane Organizacja ślubów i wesel