DNIA / PRZEZ Administrator/ W Biżuteria, Moda damska, Ślub i Wesele/ 0 komentarzy

Czy istnieje inny mały przedmiot, który generuje emocje, choć zbliżone do tych wywołanych przez pierścionek zaręczynowy? Najprawdopodobniej nie. Trudno sobie wyobrazić napięcie przeszywające ciało mężczyzny oświadczającego się kobiecie. Najprawdopodobniej jedyne, o czym myśli, to o usłyszeniu słów: “Tak”. Ostatnie, czego by chciał, to stresowanie się tym, czy wybrał odpowiedni model tej niezwykłej biżuterii.

Aby tego uniknąć takiej sytuacji, wystarczy pamiętać o poniższych błędach w celu ich bezproblemowego uniknięcia.

Im większy, tym lepszy

O gustach się nie dyskutuje. Stąd nikogo nie powinno dziwić, że duże pierścionki nie muszą podobać się każdej kobiecie.  Najlepiej jest postawić po prostu na jakość, na którą wpływa wykorzystana barwa oraz stopień czystości kamienia. Konieczne jest zapoznanie się z gustem ukochanej, ponieważ niekoniecznie będzie jej odpowiadał diament, ale z kolei będzie przepadać za szafirem. A może marzy jej się pierścionek zaręczynowy z cyrkonią?

Nie należy też przesadzać ze stopniem barokowości biżuterii. Te zbyt bogato zdobione mogą po prostu wyglądać śmiesznie na serdecznym palcu lewej dłoni. Trzeba zatem unikać modeli przypominających obciążniki zamiast luksusowe prezenty.

Źródło: ergold.pl

Im droższy, tym lepszy

Niestety, wciąż istnieje potrzeba, aby o tym przypominać, ale duży wydatek nie jest równoznaczny z osiągnięciem adekwatnej do niego jakości i stopnia zadowolenia wybranki serca. Najważniejsza jest intencja i aprobata narzeczonej, chcącej spędzić z ukochanym całe swoje życie. W salonie nie znajdują się przecież tylko zawrotne cenowo modele! Lepiej jest zapoznać się z dostępną ofertą, co pozwoli na wyselekcjonowanie modelu łączącego odpowiednie atrybuty z przystępnością dla portfela. 

Im więcej złota, tym lepiej

Pod względem popularności wykorzystywanych w jubilerstwie kamieni nie ma kandydata mocnego na króla w postaci nieśmiertelnego złota. Zwłaszcza jeśli na dodatek znajduje się na nim imponujący brylant. Jak jednak zostało wspomniane wcześniej, nie wszyscy lubią to samo. Dobrze, że złoto występuje również w innych odcieniach, przykładowo srebrnych, różowych, a nawet tęczowych. Gdy jednak pojawi się moment niezdecydowania – bez obaw. Od czego są pierścionki w wariancie dwukolorowym, łączącym białe złoto z żółtym?

Czytaj więcej...  Ślub i wesele w tygodniu? Czy będzie taniej?

Podsumowanie 

Stosując się do omówionych ostrzeżeń, Panowie mogą być pewni, że najważniejszy dzień w ich życiu przebiegnie bezboleśnie, a co więcej — szczęśliwie.

Dodaj komentarz