Jak działa planner ślubny?

Podczas rejestrowania konta dla narzeczonych, należy wybrać datę ślubu, według której planner ślubny będzie odliczał czas który pozostał do ceremonii. Kalendarz ślubny można sprawdzić w panelu narzeczonych, po zalogowaniu na swoje konto.
Listę zadań znajdziemy w panelu dla narzeczonych po zalogowaniu na swoje konto. Nową listę zadań można dodać używając przycisku po prawej stronie plannera ślubnego. Podczas dodawania listy, należy wpisać nazwę, opis, oraz ustalić docelową datę zadania. Aby wyświetlić treść danego zadania, należy kliknąć na wybrany miesiąc, a następnie na tytuł zadania. Aby zedytować wybrane zadanie, należy kliknąć na ikonę kartki i ołówka po prawej stronie. Aby usunąć dane zadanie, należy kliknąć na ikonę kosza na śmieci po prawej stronie. Zadania które wykonaliśmy, możemy oznaczyć klikając na czerwoną kropkę po prawej stronie (która powinna zmienić się na zieloną). Wykres znajdujący się po prawej stronie wykazuje wszystkie nasze zadania, oraz dzieli je na te które musimy wykonać, oraz te które wykonaliśmy.
Nasz budżet znajdziemy w panelu dla narzeczonych po zalogowaniu na swoje konto. Nową kategorię budżetu można zaplanować poprzez kliknięcie przycisku po prawej stronie, oraz wpisaniu nazwy. Następnie rozwijamy nowo powstałą kategorię klikając na nią, oraz wybieramy opcję dodaj. Wpisujemy nazwę planowanego wydatku, budżet jaki przeznaczyliśmy na dany produkt lub usługę, jego rzeczywisty koszt, oraz zaliczkę którą zapłaciliśmy, dzięki czemu system wyliczy ile pozostało do zapłaty. Aby zedytować wybraną kategorię budżetu, należy kliknąć na ikonę kartki i ołówka po prawej stronie. Aby usunąć daną kategorię budżetu, należy kliknąć na ikonę kosza na śmieci po prawej stronie. Funkcję nasz budżet można do woli edytować w każdym momencie.
Aby dodać wybraną ofertę do listy zapisanych, należy się zalogować, następnie kliknąć na serduszko obok miniatury. Zapisane oferty można sprawdzić w panelu narzeczonych. Aby usunąć daną ofertę z zapisanych, należy kliknąć na krzyżyk znajdujący się na miniaturce w naszej liście ofert.

Jak dodać swoją ofertę?

Nie wiesz jak dodać swoją ofertę? Przejdź do działu Dodawanie ofert – jak to działa i zareklamuj swój biznes już teraz!

Masz pytania?

Przejdź do działu kontakt i skontaktuj się z nami za pomocą formularza wybierając odpowiedni dział, bądź dzwoniąc pod wybrany numer.