DNIA / PRZEZ Administrator/ W Ślub i Wesele/ 0 komentarzy

Ślub to wyjątkowy dzień! Nie brakuje wzruszających momentów, które zostają w pamięci do końca życia. Choć najważniejsza jest oczywiście młoda para, dziś skupimy się na rodzicach nowożeńców, a dokładniej na podziękowaniu dla Mamy i Taty.

Jak podziękować rodzicom za wychowanie?

Narzeczeni często zadają sobie właśnie takie pytanie. Formy podziękowań są naprawdę różne, od wzruszających listów, po krótkie, ale szczere wierszyki napisanie na kartce dołączonej do prezentu, aż po upominki z wygrawerowanym tekstem, filmiki i tak dalej.

Zazwyczaj para młoda nie ma problemu z wyborem prezentu dla rodziców, dużo większą trudność sprawia sam tekst podziękowania. Bo jak w kilku słowach podziękować rodzicom za troskę, cierpliwość, miłość, pracowitość, bezzwrotne pożyczki, nieprzespane noce, setki rad i dobrych słów? Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe! Przejdźmy do sedna. Przygotowaliśmy kilka propozycji.

Podziękowanie dla Rodziców

Podziękowanie dla Rodziców

  1. Kochani! W tym wyjątkowym dniu dziękujemy Wam za wspaniałe dzieciństwo, za to, że znosiliście nasze młodzieńcze bunty i byliście przy nas, gdy podejmowaliśmy najważniejsze w życiu decyzje. Doskonale wiemy, że z nikim i nigdzie nie byłoby nam tak dobrze jak z Wami! 
  1. Drodzy Rodzicie! Miłość jest najpiękniejszym prezentem, który od Was otrzymaliśmy. Dziękujemy za Wasz trud, za cierpliwość i troskę. Dziękujemy za nieprzespane noce, za wzorowe wychowanie, za wsparcie w trudnych chwilach – doskonale wiemy, że to tylko namiastka tego, co dla nas zrobiliście.
  1. Chcielibyśmy Wam powiedzieć, że jesteście najwspanialszymi rodzicami! Dziękujemy Wam za każdą nieprzespaną noc, za wszystkie nerwy, które przez nas straciliście, za każdą awanturę, która wybuchła w trosce o nasze dobro. Dziękujemy za to, że zawsze macie dla nas czas i że zawsze możemy na Was liczyć.
  2. Mamo i Tato! Dziękujemy za cudowny dom, który dla nas stworzyliście. Za miłość, którą nas darzycie, za wsparcie w drobnych i poważnych problemach. Za rodzinną atmosferę i bezpieczeństwo, za Waszą pracowitość i bezinteresowność. Nigdy i nigdzie nie byłoby nam tak dobrze jak z Wami!
  3. Kochani Rodzice! To właśnie dzięki Wam wiemy czym jest miłość i odpowiedzialność. Wiemy, jakie wartości są w życiu najważniejsze i, że nigdy nie można się poddawać. Daliście nam wspaniały dom, w którym nie brakowało rodzinnego ciepła i, w którym zawsze panowała cudowna atmosfera. Dziś chcemy Wam za to wszystko podziękować i powiedzieć, że nie mogliśmy wymarzyć sobie wspanialszych rodziców.
  4. Za opatrywanie zbitych kolan, za każdą opowiedzianą bajkę, ze wspólne odrabianie lekcji. Za każdą nieprzespaną noc, za pierwsze poważne rozmowy, za wsparcie, za troskę i miłość! Za cudowny dom i wspaniałe dzieciństwo. Dziś za wszystko Wam dziękujemy!
  5. Kochani Rodzice, daliście nam cudowny dom i wspaniałe dzieciństwo. Dzielnie znosiliście nasze zwariowane pomysły i okresy buntu. Nigdy nie zabrakło Wam cierpliwości i siły, zawsze mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie. Dziękujemy za wszystko! Jesteście wspaniali!

Na koniec

To tylko kilka z przykładowych podziękowań, mamy nadzieje, że będą pomocne i, że spodobają się przyszłym nowożeńcom oraz ich rodzicom. Oczywiście każde z naszych podziękowań możecie edytować, coś zmienić, bądź dopisać. Dzięki temu w 100% oddadzą to, za co chcecie podziękować swoim rodzicom.

Czytaj więcej...  Literowe dekoracje na Wesele

Korzystając z okazji, wszystkim przyszłym nowożeńcom już teraz życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Dodaj komentarz