DNIA / PRZEZ Administrator/ W Atrakcje weselne/ 4 komentarze

Pokaz fajerwerków na Weselu

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się przeróżne atrakcje weselne. Swego rodzaju tradycją stają się pokazy barmańskie, fotobudki, literowe dekoracje (przykładowo wielki napis LOVE), pokazy fireshow i lightshow, a także tradycyjne pokazy sztucznych ogni, które są w pewnym sensie symbolem celebracji ważnych dni. Pokazy fajerwerków kojarzą nam się głównie ze świętowaniem Nowego Roku, choć stają się coraz częstszą atrakcją na przeróżnego rodzaju imprezach, w tym także na weselach.

Jak zorganizować pokaz fajerwerków?

Wszystko zależy tak na prawdę od budżetu narzeczonych, oraz efektu jaki oczekujecie. Do dyspozycji są tysiące sztucznych ogni, które różnią się od siebie kolorem, wielkością, czy nawet poziomem hałasu jaki wydają podczas wybuchu. Największą popularnością cieszą się pokazy dające wielki rozbłysk na niebie, oraz fontanny ogniowe ustawiane bezpośrednio na ziemi. Jeżeli Wasz budżet jest wystarczający, warto zatrudnić firmę odpowiadającą za pokazy fajerwerków, dzięki czemu będziecie mieć pewność że atrakcja będzie przygotowana w pełni profesjonalnie, a efekt będzie na pewno zadowalający. W przypadku gdy kwota jaką dysponujecie jest zbyt niska na profesjonalne pokazy, możecie przygotować wszystko samodzielnie. Oczywiście w takim wypadku prawdopodobnie nie osiągniecie tak widowiskowych efektów jak podczas profesjonalnego pokazu, jednakże własnymi siłami także można zaskoczyć przybyłych gości.

Gdzie kupić fajerwerki, i jakie wybrać?

Gdy zatrudnicie profesjonalną firmę, nie będziecie mieli problemu z wyborem sztucznych ogni. Jeżeli jednak czujecie się na siłach, i chcecie podjąć wyzwanie jakim jest zorganizowanie pokazu, będziecie musieli podjąć decyzję, jakie fajerwerki wybrać. Wybór jest na prawdę ogromny, poczynając od baterii, przez fontanny, i na rakietach kończąc. Bardzo dobrym pomysłem jest także zakupienie zestawu paletowego, który może odpalać przykładowo członek rodziny, bądź jeden z gości. Jest to opcja, która efektywnością będzie zbliżona do profesjonalnych pokazów, choć finansowo będzie na pewno droższa niż tradycyjne fajerwerki.

Czytaj więcej...  Wyjątkowe atrakcje weselne, hity na 2017 rok!

Dzięki rosnącej popularności fajerwerków, mamy możliwość wyboru pomiędzy profesjonalną firmą zajmującą się organizowaniem pokazów sztucznych ogni, lub możemy samodzielnie podjąć wyzwanie zorganizowania pokazu. W internecie znajdziemy wiele firm zajmujących się tego typu atrakcją weselną, a także sklepy z pirotechniką. Pamiętajmy jednak że takie pokazy wymagają odpowiednich warunków, a także zachowania szczególnej ostrożności. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi ofertami atrakcji weselnych w naszym portalu.

Pozdrawiamy,
zespół Zaplanuj-Ślub.pl

4 komentarzy w “Pokaz fajerwerków na Weselu

 • Monia

  12, Kwiecień,2017 2 lata temu

  Pokaz fajerwerków

  Pokazy sztucznych ogni na weselu to bardzo romantyczna atrakcja, i według mnie warto poświęcić kilka groszy z naszego budżetu żeby w nią zainwestować. Szczególnie gdy mamy świetnego fotografa, który uchwyci takie niezapomniane momenty. 🙂

  Odpowiedz
 • Sylwia

  16, Kwiecień,2017 2 lata temu

  Sztuczne ognie

  Według mnie lepiej zorganizować własny pokaz sztucznych ogni na weselu zamiast wynajmować firmy które bardzo często biorą nie małe pieniądze za fajerwerki.

  We własnym zakresie można zrobić na prawdę fajne widowisko po kosztach 🙂

  Odpowiedz
  • Regina Giluk

   05, Maj,2017 2 lata temu

   A zezwolenia? A powiadomienia odpowiednich instytucji? To nie tak chup siup, To nie takie proste jakby się wydawało. Wódkę tez samemu można zrobić będzie taniej 🙂

   Odpowiedz
   • Anka

    05, Maj,2017 2 lata temu

    Na Sylwestra też powiadamiasz odpowiednie instytucje? 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz