Potrzebujesz pomocy?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Q Jak zarejestrować konto dla narzeczonych ?

Każdy użytkownik który zarejestrował konto narzeczonych ma dostęp do plannera ślubnego. Aby zarejestrować konto dla narzeczonych, należy przejść do panelu dla narzeczonych, i postępować według wskazówek wyświetlanych podczas rejestracji.

Q Czy planner ślubny jest płatny ?

Planner ślubny jest przeznaczony dla narzeczonych chcących zaplanować każdy krok w organizacji najważniejszej ceremonii w życiu. Rejestracja konta, jak i użytkowanie plannera jest całkowicie darmowa.

Q Jak skontaktować się z właścicielem oferty ?

Najłatwiejszym sposobem na kontakt z właścicielem oferty, jest użycie formularza kontaktowego umieszczonego wewnątrz oferty. Innym sposobem jest wejście w profil właściciela oferty, i wybranie kontaktu bezpośredniego.

Q Jak zarejestrować konto firmowe ?

Każdy użytkownik który zarejestrował konto firmowe ma możliwość dodawania ofert do katalogu. Aby zarejestrować konto firmowe, należy przejść do panelu firmowego, i postępować według wskazówek wyświetlanych podczas rejestracji.

Q Ile kosztuje dodanie oferty ?

Każdy nowo zarejestrowany użytkownik, może bezpłatnie dodać ofertę do katalogu, w którym będzie wyświetlana przez nieokreślony czas. Aby przedłużyć ważność oferty, należy opłacić jeden z wybranych planów.

Q Jak przedłużyć ważność oferty ?

Aby przedłużyć ważność oferty należy się zalogować, przejść do panelu użytkownika, wybrać opcję płatności, wybrać jeden z dostępnych planów, następnie opłacić go przy użyciu wybranej metody płatności.

Jak działa planner ślubny?

Nie wiesz jak działa planner ślubny? Przejdź do działu Planner Ślubny – jak to działa i Zaplanuj swój ślub oraz Wesele już teraz!

Jak dodać swoją ofertę?

Nie wiesz jak dodać swoją ofertę? Przejdź do działu Dodawanie ofert – jak to działa i zareklamuj swój biznes już teraz!