Prezenty ślubne, podziękowania dla Rodziców❤, podziękowania dla Świadków? – wszystko znajdziesz w jednym miejscu – https://kochamyprezenty.pl

Ślub – jako jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wymaga szczególnej oprawy. Każda przyszła Para Młodych wkłada wiele wysiłku w to, by ten szczególny dzień pozostał we wspomnieniach jak najpiękniej także dla zaproszonych Gości.
Wyjątkową uwagą otaczani są także Rodzice Państwa Młodych i Świadkowie, których pomoc jest często nieoceniona.
Właśnie dlatego Nowożeńcy w podziękowaniu za obecność i za pomoc obdarowują Rodziców i Świadków pamiątkowymi upominkami, które przywoływać będą piękny dzień Ich ślubu.
Na https://kochamyprezenty.pl wśród prezentów na każdą okazję nie mogło oczywiście zabraknąć również prezentów ślubnych ale także podziękowań dla Rodziców oraz podziękowań dla Świadków. Wszystkie prezenty wykonywane są na zamówienie – staramy się, by były jak najlepiej dopasowane do konkretnej Pary i do konkretnych osób, które zostaną obdarowane upominkiem.
Poza prezentami na każdą okazję tworzymy także różnego rodzaju dodatki do wystroju wnętrz. Naszą specjalnością są grawery – to za ich pomocą najczęściej zdobimy zamawiane przez Państwa skrzynki, szklane kufle i karafki. Za pomocą lasera wycinamy także drobne dodatki – np. serduszka dla gości czy personalizowane kartki.
W związku z tym, że realizujemy różnego rodzaju indywidualne zamówienia – nie wszystkie nasze produkty są widoczne są na stronie. Zapraszamy do kontaktu.
Lubimy rozmawiać!

kontakt mailowy: shop@kochamyprezenty.pl

Nasze tagi:
Podziękowania dla Rodziców i Świadków
Prezenty z grawerem
Kartki wycinanie laserowo
Grawerowane zestawy dla Świadków
Karafki z grawerem
Kufle z grawerem
Skrzynki z grawerem
Szkło i drewno z grawerem
Prezenty personalizowane
Porcelanowe filiżanki
Skarbonki dla Nowożeńców
Drewniane elementy dekoracyjne
Pudełka na obrączki
Pudełka na koperty
Topery

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 15 - zł 150
  515 501 577

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Kochamy Prezenty

  Sprawdź profil

  Komentarze