Upominki dla gości weselnych – CHOCOLISSIMO

Czekoladki dla gości weselnych.

Z myślą o tym ważnym wydarzeniu w życiu młodej pary przygotowaliśmy szereg propozycji na czekoladowe upominki dla gości weselnych. Do zaprojektowanych na tę okazję opakowań dobraliśmy specjalnie wyselekcjonowane czekoladowe pralinki. Czekoladki zostały wykonane z najwyższej, jakości składników pochodzenia naturalnego. Ręczne wykonanie połączone z pysznym smakiem i eleganckim opakowaniem tworzą niepowtarzalną całość, która z pewnością uświetni tę okazję. Podziękuj na słodko! Pamiętaj, że w przypadku pralinek przy zamówieniu powyżej 30 sztuk możesz wybrać smak pralinki. Zadowolenie gwarantowane.
Słodkie podziękowania dla rodziców.

W dniu swojego ślubu powiedz rodzicom jak bardzo ich kochasz i podziękuj za lata ich miłości i troski. Chocolissimo na tę okazję przygotowało serię czekoladowych smakołyków zamkniętych w wykwintnych drewnianych skrzyneczkach. Na każdej z nich możecie zamieścić swój indywidualny grawer. Wśród pralinek znajdują się pralinki wykonane przez znanych czekoladników z Francji, Niemiec, Belgii, Szwajcarii. Wśród najciekawszych propozycji są szkatułki wykonane z egzotycznego drewna okume – Chocolaterie, Elegance, czy też bogatsze opcje – ChocoMassimo i ChocoGrande.
Najczęściej wybierane czekoladki – oferta ślubna.

Do tych, które cieszą się największą sympatią i uznaniem naszych klientów znajdują się piramidki weselne. W stożkowym kartoniku z delikatną grafiką w postaci kwiatowych ornamentów zamknęliśmy jedną, okrągłą i bardzo pyszną pralinkę. Opakowanie jest zwieńczone subtelną wstążeczką nadającą niezwykłej delikatności i zwiewności. Przy zamówieniu powyżej 30 sztuk masz możliwość wyboru smaku pralinki i koloru wstążki. Innym produktem są czekoladowe kostki z nadrukiem zamknięte w kartoniku z okienkiem. Na czekoladkach możemy nadrukować imiona i datę Państwa Młodych. Wśród podziękowań dla rodziców najczęściej wybierane są ręcznie robione pralinki w drewnianej skrzyneczce Chocolaterie – Dziękujemy, na której może być wykonany nadruk z indywidualną treścią.
Pamiętaj o unikalności tekstu

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 7.36 - zł 1000
  61 623 24 06 / 22 244 27 09

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Chocolissimo

  Sprawdź profil

  Komentarze