Centrum Bankietowo-Konferencyjne KORAL

Serdecznie zapraszamy do Centrum Bankietowo-Konferencyjnego “KORAL” położonego w zaciszu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku w Miasteczku Śląskim. Dogodna lokalizacja obiektu, blisko Tarnowskich Gór, Pyrzowic i Katowic zapewnia komfortowy dojazd. To tylko jeden, z wielu powodów, przemawiających za organizacją przyjęcia weselnego w naszym obiekcie.

Ślub i wesele to ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Komfortowa lokalizacja, wyśmienite menu oraz profesjonalna obsługa podkreślą wyjątkowy charakter tego wydarzenia.
Pozostawiamy do Państwa dyspozycji trzy nowoczesne sale bankietowe, które sprzyjają organizacji niebanalnych przyjęć. Każde przyjęcie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy i na długo zapadł w pamięci gości.
Bogate menu zostało skomponowane z niezwykłą starannością, tak aby zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Jeżeli jednak propozycja dań okaże się niewystarczająca, dajemy Państwu możliwość skomponowania własnego menu.

Dla każdej Pary Młodej mamy atrakcyjne prezenty:
-Pokój dla Nowożeńców
-Kieliszki do tradycyjnego rozbicia
-Przywitanie chlebem i solą
-Duży rabat na noclegi dla Gości weselnych
-Voucher na pobyt w DW Góral w Rajczy.

Współpracujemy z lokalnymi firmami w zakresie uatrakcyjnienia przyjęcia weselnego poprzez fontanny czekoladowe, candy stoły, wiejskie stoły, animacje, fotobudki. Służymy także pomocą w zakresie kontaktu z zespołami muzycznymi, dj-ami, fotografami, dekoratorami, florystami.
Każdą Parę traktujemy indywidualnie co pozwala nam uwzględnić wszystkie potrzeby i oczekiwania w tym wyjątkowym dniu.

Szczegóły

  Pojemność (dotyczy sal weselnych):
  50 - 200
  Średnia cena:
  zł 170
  502-511-390

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Komentarze

  Polecane Sale weselne

  Marena Wellness & Spa

  Międzywodzie

  zł 200 - zł 1800
  zł 150 - zł 195