Wesele w Browarze Prost – sala weselna we Wrocławiu

Pamiętaj o unikalności Jeżeli marzysz o weselu w industrialnym browarniczym, lecz także wytwornym i niepowtarzalnym klimacie to Browar Prost jest idealnym miejscem dla Ciebie. Położony w malowniczym Wrocławiu browar istnieje od listopada 2015 roku. Dogodna lokalizacja zapewnia także szybki dojazd!

To wyjątkowe miejsce, w którym zorganizujesz swoje wymarzone wesele. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy nową salę weselną, w której mieści się od 60 do 100 osób w zależności od kompozycji stołów – choć możemy także zorganizować dodatkowe miejsce, np. pod altaną czy w namiocie w ogrodzie. W sali weselnej znajduję się także scena w pełni dostępna dla DJ czy orkiestry.

Aby dodać temu jakże pięknemu i ważnemu dniu elegancji przed wejściem do sali ślubnej rozwijany jest długi czerwony dywan.

Zapewniamy pełną usługę gastronomiczną, jak i wysokiej jakości piwa rzemieślnicze z możliwością personalizacji etykiet piw. Bogate menu zawiera tradycyjne dania kuchni polskiej, przysmaki kuchni bawarskiej, lecz także oferujemy propozycję menu dla wegetarian czy możliwość korekty lub skomponowania nowego menu na życzenie Nowożeńców. W sali weselnej znajduję się także oddzielny stół z ciastami, który ustala Młoda Para.

Jesteśmy otwarci na wszelkie rozwiązania i pomysły Państwa Młodych co do organizacji wesela, atrakcji i zabaw dla gości. Manager browaru restauracyjnego jest także dostępny w trakcie wesela, w celu profesjonalnego nadzoru przebiegu imprezy weselnej. Oferujemy także pomoc przy wyborze muzyki, kamerzysty ślubnego, fotografa, orkiestry czy florystyki.

Posiadamy wolne terminy! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu z nami!tekstuPamiętaj o unikalności tekstuPamiętaj o unikalności tekstuPamiętaj o unikalności tekstuPamiętaj o unikalności tekstu

Szczegóły

  Pojemność (dotyczy sal weselnych):
  50 - 200
  Średnia cena:
  zł 250 - zł 370
  732 917 248

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  BROWARPROST

  Sprawdź profil

  Komentarze