DNIA / PRZEZ Administrator/ W Ślub i Wesele/ 0 komentarzy

Wiele par coraz częściej decyduje się na ślub i wesele zimą. Mimo, że początkowo mogłoby się wydawać, że nie jest to zbyt dobry pomysł, wizja magicznej zimowej aury jak i białego, puszystego śniegu spadającego gęsto z nieba, przemawia za tym by ceremonia ślubna odbyła się właśnie zimą.

Zimowe dodatki Panny Młodej

Przygotowując się do ślubu i wesela w zimowej porze, należy szczególnie pamiętać by odpowiednio się ubrać. Idealnym rozwiązaniem na tą okazję może być suknia z długim rękawem, sztuczne futerko z całą pewnością także sprawdzi się idealnie.

Warto także zadbać o gości weselnych. Ciekawym pomysłem może być koszyk z kocykami. które wziąć będzie mógł każdy komu będzie chłodno.

Zimowe dodatki Panny Młodej

Zimowa sesja ślubna

Jeżeli w dniu Waszego ślubu i wesela, traficie na mroźną lecz słoneczną pogodę, Wasza ślubna sesja zdjęciowa z całą pewnością będzie miała wyjątkowy charakter. Chyba żadna z pozostałych pór roku nie komponuje się tak dobrze ze ślubem jak zima.

Jeżeli szukacie pomysłu na oryginalne zdjęcia z Waszej ceremonii, możecie pomysleć o wykonaniu kilku zdjęć na tle rozpalonego kominka.

Niższa temperatura w dniu wesela przyczyni się także do lepszego samopoczucia zaproszonych gości. Zresztą Wy sami nie będziecie mieli problemu związanego z lejącym się żarem z nieba, który z pewnością sprawiałby, że czulibyście się niekomfortowo mając uczucie, że “gotujecie” się w Waszych ślubnych kreacjach.

Oszczędność?

Wybór zimowej daty ślubu z całą pewnością wpłynie na Wasze portfele. Większość par wybiera śluby w porze letniej, maj, czerwiec, lipiec, sierpień czy też wrzesień.

Fakt ten z całą pewnością wpływa na większą dostępność sal weselnych, jak i fotografów, kamerzystów czy też zespołów muzycznych. Planując zimowy ślub i wesele możecie liczyć zatem na spore rabaty. Oszczędność organizacji ślubu i wesela w porze zimowej może sięgnąć nawet 20% w stosunku do pory letniej.

Czytaj więcej...  Polskie piosenki na pierwszy taniec

Zabytkowe auto do ślubu? A może sanie?

Ślub i wesele zimą, dają Wam dodatkową możliwość wyboru środka transportu na Waszą wymarzoną ceremonię. Wiele z par decyduje się na zabytkowy samochód do ślubu, część z nich korzysta z najnowszych modeli prestiżowych aut, lecz Wy będziecie mieli możliwość sprawić by Wasz środek transportu zaskoczył wszystkich zaproszonych gości.

Możecie sprawić by wasza podróż była jak z bajki. Takim pomysłem będą sanie, które ciągnięte będą przez pięknie przystrojone konie.

Jak więc sami możecie zauważyć, ślub i wesele zimą niosą za sobą wiele pozytywnych aspektów. Z pewnością ten magiczny wieczór i noc, będą różniły się od ślubu Waszych znajomych.

 

Pozdrawiamy,
zespół Zaplanuj-Ślub.pl

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz