DNIA / PRZEZ Administrator/ W Ślub i Wesele/ 0 komentarzy

Wesele to jedyne takie przyjęcie w życiu. Do jego organizacji warto zatem podejść odpowiedzialnie i zadbać o wszelkie możliwe szczegóły. Coraz więcej młodych polskich par decyduje się zatrudnić profesjonalistę do tego zadania. Na ogół nie trzeba jednak ponosić takich kosztów. Wystarczy skorzystać z usług dobrej sali.

Kolorystyczny motyw przewodni

Szukając sali na wesele, nie warto ograniczać się do kwestii menu czy wielkości obiektu. Planując ten jedyny w swoim rodzaju dzień, najrozsądniej znaleźć obiekt prowadzony przez ludzi z pasją. Właściciele i stworzony przez nich zespół pomogą parze młodej zrealizować nawet najśmielszą wizję. Przestrzegą przed konceptami obarczonymi ryzykiem, jak chociażby przyjęcie w ogrodzie wczesną wiosną czy późną jesienią. Wskażą też najmodniejsze kolory przewodnie, z powodzeniem stosowane w organizacji wesel. A przede wszystkim nie będą obawiali się zmian w swoim obiekcie. Najlepiej współpracuje się z osobami otwartymi na nowe wyzwania. Wybierając temat przewodni swojego przyjęcia weselnego, najwięcej młodych par decyduje się na wykorzystanie w tej roli motywu kolorystycznego. Zimą dominują czerwienie i ciemna zieleń. Wiosną chętnie stosowane są żywe barwy, błękity, pomarańcze, fiolety. Ścisły sezon weselny przypada na miesiące wakacyjne. Popularny pozostaje wówczas wielobarwny styl rustykalny oraz jego zupełne przeciwieństwo, a mianowicie przyjęcie wypełnione złotą aranżacją.

Pasje nowożeńców

Świetnym motywem przewodnim są zainteresowania młodej pary. Na pasjonatów historii czekają hotele zlokalizowane w dawnych zamkach, nie brakuje ich w różnych częściach kraju. Na letnie wesele warto jednak wybrać Pomorze, gdzie nawet przy wysokich temperaturach aura bardziej sprzyja zabawie do białego rana. Poza nią nowożeńcy i zaproszeni goście otrzymują szereg dodatkowych atrakcji, jak ślub w wiekowej kaplicy Krzyżaków czy możliwość odpoczynku w prawdziwej komnacie. Wystarczy wejść na stronę http://www.zamek-gniew.pl/wesele i zaplanować ślub swoich marzeń. To dobre rozwiązanie także dla osób ceniących sobie tradycyjne śluby i biesiadowanie wśród murów o długiej historii. Organizacja wesela powinna opierać się na spójnym planie, podporządkowanym motywowi przewodniemu. Nie musi być nim wielka historia. Każda młoda para ma własną biografię, do której może nawiązać podczas planowania przyjęcia weselnego. Wielu dzisiejszych nowożeńców poznało się na wakacjach i chcą upamiętnić tamte chwile. Motyw podróży jest bardzo popularny. To samo dotyczy uprawiania konkretnej aktywności fizycznej. Jeżeli przyszli małżonkowie kochają sporty wodne, warto zorganizować wesele w województwie pomorskim. W ramach dodatkowych atrakcji zapraszając gości na plażę czy sesję w porcie.

Czytaj więcej...  Wyjątkowe atrakcje weselne, hity na 2017 rok!

Dobry plan to połowa weselnego sukcesu. Motyw przewodni nie jest co prawda obowiązkowy, ale jego wybór ułatwia organizację ślubu i przyjęcia. Niektórym wskazanie tematu głównego przychodzi niemal samo z siebie, inni muszą pogłówkować. Warto dać sobie trochę czasu na myślenie, inspiracją może być praktycznie wszystko.

Dodaj komentarz