DNIA / PRZEZ Administrator/ W Ślub i Wesele/ 0 komentarzy

Udane wesele to takie, na którym bawią się fani goście. To oni wznoszą toasty, szaleją na parkiecie, biorą udział w najróżniejszych konkursach. Obecność rodziny i przyjaciół jest bardzo ważna dla nowożeńców. By wyrazić swą wdzięczność, para młoda często wręcza przybyłym skromne upominki. Jakie upominki dla gości weselnych wybrać? O tym przeczytacie poniżej.

 

Jaki upominek wręczyć gościom weselnym?

Z roku na rok pojawiają się nowe pomysły na prezenty dla gości weselnych. Upominki są gustowne, sprawiają dużą przyjemność przybyłym i nie obciążają zbytnio portfela nowożeńców. Prezenty dla gości weselnych można ułożyć przy nakryciach, na osobnym stoliku bądź w koszyczkach. Jakie drobiazgi ślubne cieszą się największą popularnością? Poniżej kompletna lista TOP 10 upominków dla gości weselnych w 2019 roku.

wyjątkowy upominek dla gości weselnych

  1. Magnesy – ostatnimi czasy dużym powodzeniem cieszą się magnesy. Na magnesie mogą być umieszczone zdjęcie nowożeńców, jak również dowolna grafika. Obowiązkowo na takim upominku powinien znaleźć się napis Dziękujemy za przybycie!
  2. Słodkości – ciastka, lizaki, cukierki czy upieczone przez parę młodą pierniki to kolejne z możliwość. Podpowiadamy, że w przypadku słodyczy warto zadbać o fajne, oryginalne opakowanie. Na takim opakowaniu można napisać kilka miłych słów dla weselnych gości. 
  3. Dżem – któż z nas nie lubi dżemu? Malutki słoiczek dżemu z pewnością spodoba się gościom weselnym. Taki wydatek nie generuje wysokich kosztów, nowożeńcy mogą sami przygotować dżem, pozostanie tylko zakup słoiczków i naklejek, na których możemy umieścić Dziękuje lub datę ślubu.
  4. Kaktusy – malutkie kaktusy w gustownych doniczkach to kolejny wariant warty przemyślenia. Taki kaktus będzie przez długo czas przypinał gościom o tym wyjątkowym dniu. Oczywiście zamiast kaktusa można wręczyć inne rośliny.
  5. Zdrapki – choć to młodzi często proszą o zdrapki zamiast kwiatów, ostatnio to zdecydowanie zdrapki dla gości weselnych zyskują popularność. Taki upominek sprawi wielką radość, w szczególności najmłodszym.
  6. Świeczki – wystarczy zapalić świeczkę i wieczór w domowym zaciszu jest jeszcze przyjemniejszy – niewielkie świeczki będą trafionym prezentem dla gości weselnych. Podpowiemy też, że jeśli zdecydujemy się na taki upominek, warto zakupić świeczki w takim samym kolorze, jak bukiecik panny młodej czy dekoracja sali weselnej, całość będzie wyglądała bardzo elegancko.
  7. Ołówki i długopisy, oczywiście ze stosownym grawerem to miły, a zarazem praktyczny prezent dla gości weselnych.
  8. Przywieszki do ubrań – niewielkie, zapinane na agrafkę przywieszki do ubrań, są przeurocze – gwarantujemy, że wielu gości już podczas wesela przypnie taki upominek do swojej stylizacji.
  9. Aspiryna – to nie żart. Aspiryna w fajnym opakowaniu z napisem, Wspomnienie pozostaną na zawsze, kaca pozbądź się od razu czy Po udanym weselu zawsze nadchodzi kac będą prawdziwym hitem.
  10. T-shirty – koszulki z fotografią pary młodej to super pomysł, taki upominek z pewnością zostanie na bardzo długo w szafie każdego z gości weselnych.
Czytaj więcej...  Podziękowania dla rodziców tekst

 

To oczywiście tylko przykładowe propozycje upominków dla gości weselnych, wszystko zależy od preferencji i kreatywności pary młodej. Warto jednak poświęcić trochę czasu i zaskoczyć gości miłą niespodzianką. Powodzenia!

Dodaj komentarz