DNIA / PRZEZ Administrator/ W Atrakcje weselne, Ślub i Wesele/ 0 komentarzy

Każdej parze młodej zależy na tym, aby goście znakomicie bawili się na weselu. Mowa tutaj również o najmłodszych uczestnikach imprezy, którzy niestety często narzekają na nudę. W jaki sposób zorganizować czas maluchom? Podpowiadamy!

Coś dla najmłodszych

Fajnych zabaw, które zainteresują najmłodszych gości jest całe mnóstwo.
1. Kaczuchy i pociąg weselny – kaczuchy, jak również pociąg weselny to jedne z ulubionych zabaw najmłodszych gości – pląsy z rytm wesołej muzyki każdego porwą na parkiet.
2. Mumia faraona – wystarczy kilka rolek papieru toaletowego i bandaże. Dzieci należy dobrać w pary. Jedna osoba z pary będzie mumią – druga musi czym prędzej i najdokładniej obwinąć mumię papierem lub bandażem, para, która zrobi to najlepiej i najszybciej wygrywa.
3. Konkursy tańca – konkursy taneczne zawsze cieszą się powodzeniem, podczas oczepin można zorganizować taki konkurs również dla dzieci. Maluchy bardzo chętnie prezentują swoje taneczne umiejętności.
4. Szukanie skarbów – w kilku miejscach należy ukryć różnego typu skarby, na przykład skrzyneczki ze słodyczami, dzieci podzielone na grupy lub połączone w pary wcielają się w rolę poszukiwaczy. Oczywiście, oprócz samych skarbów można również ukryć drobne wskazówki, które będą pomocą podczas wielkich poszukiwań.
Jeśli fundusze nam no to pozwolą, możemy wynająć animatora. Z całą pewnością zadba on o to, by żaden z maluchów nie nudził się podczas wesela.

Inne atrakcje

1. Kącik zabaw – kolorowy stolik, a na stoliku kolorowanki, klocki, puzzle, plastelina, gry planszowe – każdy maluch z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nie może zabraknąć kredek, pisaków i czystych kartek – podpowiadamy, że para młoda może zorganizować konkurs na najładniejszą laurkę.

2. Stolik z łakociami – cukierki, kolorowe desery, żelki, lizaki – dzieci uwielbiają takie łakocie, stolik stworzony z myślą tylko o nich z pewnością będzie cieszył się dużym zainteresowaniem.

3. Kolorowe balony, czapeczki, okulary, kapelusze, peruki z pewnością spodobają się zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym gościom. Takie gadżety podczas każdego wesela są rozchwytane.

 

Zakończenie

Nie trzeba wydawać majątku, by zapewnić najmłodszym uczestnikom fajne atrakcje. Czasem niskim kosztem można zorganizować najmłodszym czas, warto też poprosić DJ-a lub orkiestrę, aby organizowali konkursy również dla obecnych na weselu maluchów. Mamy nadzieje, że nasze propozycje przypadły Wam do gustu i, że okazały się przydatne.

 

Pozdrawiamy,
Zespół Zaplanuj-Slub.pl

Dodaj komentarz