eleganckie i wyjątkowe zaproszenia i dodatki

Jeżeli szukasz eleganckich i wyjątkowych zaproszeń ślubnych i dodatków to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Studio grafika to niewielka firma artystyczno – reklamowa, która specjalizuje się w ręcznie wykonanych, eleganckich i personalizowanych do potrzeb klienta zaproszeniach oraz dodatkach. Nasze projekt wykonujemy z najwyższej jakości materiałów,ze starannością i dbałością o szczegóły, aby produkty trafiające do naszych klientów spełniały ich oczekiwania i wzbudzały zachwyt wśród zapraszanych gości.Wszystkie dodatki dopasowujemy kolorystycznie i stylistycznie do zamawianych zaproszeń.Podążając za trendami stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory.
Zapraszamy do naszego studia lub na stronę.

W naszej ofercie znajdziecie:
zaproszenia ślubnez personalizowanymi kopertami, zawiadomienia, winietki na stół, podziękowania dla rodziców i gości, księgi gości, karty menu, zawieszki na alkohol i prezenty, etykiety, numery stołów, tablice rozsadzenia gości, tablice powitalne, kierunkowskazy, banerki- girlandy, przypinki, magnesy, pikery i topery, pudełka: na ciasto i koperty, oraz kubki, kieliszki, i słodycze.

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 1
  698511302

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Agata Chmal

  Sprawdź profil

  Komentarze

  Polecane Zaproszenia ślubne

  zł 2 - zł 6