Zaproszenia Ślubne – MerryMe

Tworzymy papeterię skrojoną na miarę Waszej miłości!

Pracownia MerryMe to sklep oferujący ekskluzywne zaproszenia ślubne. Staranne ręczne wykonanie i najwyższej jakości papiery. Naszą pracownię charakteryzuje indywidualne podejście i otwartość.

Indywidualne podejście i otwartość

Naszym klientom oferujemy również rozwiązania niestandardowe i indywidualne. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i zachęcamy do kontaktu z naszą pracownią. Każde z zamówień realizowane jest w oparciu o harmonogram pozwalający Młodej Parze trzymać rękę na pulsie. Zaproszenia ślubne przed drukiem trafiają do mailowej akceptacji.

Nasze kolekcje w Twoich rękach! Zaproszenia ślubne muszą być idealnie dopasowane nie tylko do dekoracji ślubnych, ale także odpowiadać Waszym charakterom. Chętnie pokażemy nasze zaproszenia w innej kolorystyce, w wersji składanej lub prostej, na papierze ekologicznym lub perłowym, gładkim czy kolorowym. Pracownia MerryMe jest do Państwa dyspozycji!

Staranne ręczne wykonanie

Wybieraj spośród naszych nowoczesnych i wyjątkowych zaproszeń ślubnych, których uzupełnieniem są idealnie dopasowane dodatki ślubne. Oferujemy szeroką gammę stylistyczną w zależności od sezonu i charakterystyki ślubu. Od tych najbardziej popularnych kolekcji ekskluzywnych przez designerski minimalizm po delikatne i kwiatowe.

Nasze kolekcje to również zaproszenia ślubne ekologiczne drukowane w 100% na papierach ekologicznych. Kolekcja Leśna i Eukaliptus będą strzałem w dziesiątkę w okresie letnim i idealnie wpasują się w wesele pod gołym niebem. Niewątpliwym hitem zeszłego sezonu jest Kolekcja Royal, która zdobyła Wasze serca i została naszym bestsellerem.

Kompleksowość

Stwórz idealny komplet dobierając dodatki ślubne! Każde zaproszenie to część integralnej całości. Zaczynając od tych najbardziej praktycznych, które pozwolą Ci w łatwy sposób zorganizować salę weselną – winietki, numery na stoły oraz plan rozmieszczenia gości – po te osobiste, dzięki którym Twoi goście na długo zachowają w pamięci ten wyjątkowy dzień – podziękowania dla gości.

Pracownia MerryMe to źródło inspiracji, ręcznie wykonanych dodatków i wyjątkowych zaproszeń ślubnych. Zapraszamy!Pamiętaj o unikalności tekstu

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 2,90 - zł 6,90
  694 637 492

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  MerryMe Zaproszenia Ślubne

  Sprawdź profil

  Komentarze

  Polecane Zaproszenia ślubne

  zł 3 - zł 12
  zł 3 - zł 10
  zł 8 - zł 16