Zaproszenia śludne

Eleganckie, czytelne i klasyczne, lub bardziej rustykalne, boho, greenery, albo może glamour? – Zaproszenia na ślub w różnych stylach tworzone na najwyższej jakości papierach o wysokich gramaturach (sztywne). Dużo papierów do wyboru, każdy Klient znajdzie coś dla siebie 🙂 Do każdego stworzonego zaproszenia jesteśmy w stanie dorobić pasujące dodatki ślubne, resztę papeterii, przywieszki na wódkę, albumy pamiątkowe, plany ustawienia stołów, tablice powitalne, winiety, naklejki itp
Posiadamy sprzęt poligraficzny najwyższej jakości co zapewnia precyzje wykonania oraz trwałość materiałów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.
Projekt (przed drukiem każdego elementu przesyłamy projekty do akceptacji Klientów) oraz personalizacja (prosimy o przesłanie listy Gości w formie gotowej, do skopiowania) są wliczone w ceny, oferujemy bardzo szybki czas realizacji każdego zamówienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, możliwe jest odwiedzenie nas w naszej siedzibie i ustalenie wszystkiego na miejscu, oraz odbiór osobisty. Biała Oficyna realizuje zamówienia na terenie całej Polski, ale również zagranicy. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne.
Wysyłamy próbki zaproszeń ślubnych, prosimy o nie śmiało pytać
Tworzymy indywidualne projekty- zapraszamy do skontaktowania się z nami i korzystania z naszych usług.

Szczegóły

  Średnia cena:
  zł 1 - zł 5
  534344952

  Kontakt

  Wypełnij formularz poniżej aby skontaktować się z właścicielem oferty

  Biala Oficyna Zaproszenia ślubne

  Sprawdź profil

  Komentarze

  Polecane Zaproszenia ślubne

  zł 100 - zł 1800
  zł 3 - zł 12