Strona główna » Kwiaty we włosach na ślub – 16 inspiracji na fryzury z kwiatami

Kwiaty we włosach na ślub – 16 inspiracji na fryzury z kwiatami

przez Administrator
Kwiaty we włosach na ślub - 16 inspiracji na fryzury z kwiatami

Pomysły na fryzury z kwiatami we włosach na ślub – 16 modnych propozycji

Fryzura ślubna z kwiatami to pomysł na bardzo urokliwą stylizację, która idealnie dopełni wygląd panny młodej w tym wyjątkowym dniu. Włosy uzupełnione takim elementem nadają kobiecie dziewczęcej subtelności, niewinności i wdzięku, a do tego mają w sobie sporo uniwersalności, dzięki czemu można je z powodzeniem dopasować praktycznie do każdej sukni. Jakich zatem kwiatów użyć do ozdobienia fryzury ślubnej? Tego właśnie dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury oraz zapoznania się z przygotowanymi przez nas inspiracjami na fryzury z kwiatami we włosach!


Spis treści:
1. Kwiaty we włosach do ślubu – pomysł na fryzurę modną i efektowną
2. Jakich kwiatów użyć do uzupełnienia włosów na ślub?
3. Jak wpiąć kwiaty we włosy na ślub?
• Opaska do włosów z kwiatami na ślub
• Grzebyk do włosów z kwiatami na ślub
• Przypinka do włosów z kwiatami na ślub
4. Inspiracje na kwiaty we włosach na ślub – galeria zdjęć z 16 pomysłami


Kwiaty we włosach do ślubu – pomysł na fryzurę modną i efektowną

Włosy z wpiętymi kwiatami na ślub to pomysł na fryzurę modną, efektowną i uniwersalną jednocześnie, która w ostatnich latach stale zyskuje na popularności. I choć najczęściej kojarzy się ze stylem sielankowym, rustykalnym i boho, to w rzeczywistości można z niej wyczarować znacznie więcej. Taką stylizację można bowiem przygotować na wiele różnych sposobów, a to wszystko dzięki różnorodności roślin, które umożliwiają dopasowanie zarówno do samej sukni ślubnej, jak i stylu organizowanej uroczystości. Do tego należy dodać, że fryzury z ich wykorzystaniem wyglądają dziewczęco, nadają całej kreacji świeżości i łatwo nad nimi zapanować. To powoduje, że z odpowiednio ułożonymi włosami i wpiętymi kwiatami można przetańczyć całą noc bez obaw, że zniszczą się podczas hulanek. I to jeszcze nie wszystko! Takie stylizacje można z powodzeniem uzupełnić różnego rodzaju ozdobami, które będą miały ogromny wpływ na finalny efekt. Zacznijmy jednak od podstaw, czyli wybrania kwiatów, które uzupełnią włosy na ślub.

Jakich kwiatów użyć do uzupełnienia włosów na ślub?

Wybór kwiatów, którymi można uzupełnić włosy na ślub, jest ogromny. Można bowiem użyć do tego zarówno sztucznych, jak i żywych roślin, ponieważ głównym kryterium będzie ich wygląd oraz trwałość. I tak sztuczne kwiaty będą bardziej odporne na zniszczenia i warunki atmosferyczne, ale będą wyglądały przy tym mniej efektownie, natomiast żywe rośliny łatwiej ulegają uszkodzeniom, ale za to wyglądają znacznie bardziej urokliwie. Najczęściej więc panny młode wybierają żywe kwiaty, które są spójne z bukietem ślubnym oraz innymi dekoracjami w kościele i sali weselnej. Do takich zaliczamy między innymi storczyki, róże, lilie, hortensje, frezje, stokrotki i goździki.

Jak wpiąć kwiaty we włosy na ślub?

Ozdoby do włosów to bardzo ważny element wyglądu panny młodej w tym wyjątkowym dniu. Fryzura z kwiatami nadaje dziewczęcej subtelności, niewinności i wdzięku, dlatego takie upięcia są tak częstym wyborem wśród kobiet wychodzących za mąż. Warto jednak wiedzieć, że jest kilka sposobów na wpięcie kwiatów we włosy. Jakich konkretniej? Już podpowiadamy!

1. Opaska do włosów z kwiatami na ślub

Jednym z najczęstszych sposobów na uzupełnienie fryzury ślubnej kwiatami jest wykorzystanie opaski. Taka ozdoba jest wygodna w noszeniu i świetnie komponuje się przede wszystkim z rozpuszczonymi, lekko pofalowanymi włosami, pozwalając tym samym zapanować nad niesfornymi kosmykami. Jej kolorystyka powinna być dobrana do sukni ślubnej, bukietu ślubnego oraz koloru przewodniego wesela.

2. Grzebyk do włosów z kwiatami na ślub

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też uzupełnienie fryzury ślubnej grzebykiem z kwiatami. Takie rozwiązanie jest świetnym wyborem dla osób, które wolą subtelne, mniej rzucające się w oczy ozdoby. Kwiaty w tej formie najczęściej wybiera się do uzupełnienia luźnych upięć, ale mogą też z powodzeniem służyć do podtrzymywania części włosów, gdy panna młoda postawiła na fryzurę z rozpuszczonymi kosmykami.

3. Przypinka do włosów z kwiatami na ślub

Niewielkie przypinki z kwiatami to kolejny bardzo ciekawy pomysł na uzupełnienie fryzury ślubnej. Takie ozdoby wyglądają bardzo ciekawie zarówno z wykorzystaniem niewielkich roślinek, jak i pojedynczych kwiatami, które wpina się w kosmyki. Przy ich użyciu można przypiąć włosy tuż nad uchem lub umieścić je w rozpuszczonych kosmykach, kokach lub fryzurze ślubnej z warkoczami.

Inspiracje na kwiaty we włosach na ślub – galeria zdjęć z 16 pomysłami

Wpinka z kwiatami do włosów na ślub

Źródło

Fryzura ślubna z kwiatami

Źródło

Kwiaty we włosach do ślubu

Źródło

Kwiaty we włosach na ślub

Źródło

Fryzura ślubna z kwiatami we włosach

Źródło

Źródło

Inspiracje na kwiaty we włosach na ślub

Źródło

Inspiracje na warkocz ślubny z kwiatami

Źródło

Inspiracje na kwiaty we włosach do ślubu

Źródło

Warkocz ślubny z kwiatami

Źródło

Fryzura ślubna z kwiatami w stylu boho

Źródło

Włosy ślubne z wpiętymi kwiatami

Źródło

Włosy ślubne z kwiatami

Źródło

Pomysły na włosy z wpiętymi kwiatami na ślub

Źródło

Pomysły na fryzurę ślubną z kwiatami

Źródło

Pomysły na włosy ślubne z kwiatami

Źródło

Sprawdź też

Dodaj

* Zgadzam się na przetwarzanie przez właściciela serwisu, moich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w naszej polityce prywatności..