Strona główna » Bukiet ślubny ze słoneczników – 15 inspiracji na piękne bukiety

Bukiet ślubny ze słoneczników – 15 inspiracji na piękne bukiety

przez Administrator
Bukiet ślubny ze słoneczników - 15 inspiracji na piękne bukiety

Bukiet ze słoneczników na ślub i wesele – wyjątkowy dodatek panny młodej

Bukiet ślubny to idealne uzupełnienie wyglądu panny młodej, które podkreśla jej urodę i charakter, a przy tym często nawiązuje do tematu przewodniego organizowanej uroczystości. W ostatnich latach coraz popularniejsze stają się bukiety wykonane ze słoneczników, które jednoznacznie kojarzą się z sielskim klimatem letnich dni, dzięki czemu wnoszą mnóstwo radości, ciepła i energii. Kiedy więc warto na nie postawić? Do jakiego stylu będzie pasował bukiet ze słoneczników i ile może kosztować? Tego właśnie dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury!


Spis treści:
1. Czy warto wybrać bukiet ślubny ze słoneczników?
2. Do jakiego stylu będzie pasowała wiązanka ślubna ze słoneczników?
3. Ile kosztuje bukiet ślubny wykonany ze słoneczników?
4. Inspiracje na wiązankę ślubną ze słoneczników – galeria zdjęć z 15 pomysłami na bukiet


Czy warto wybrać bukiet ślubny ze słoneczników?

Bukiet ślubny wykonany ze słoneczników to rozwiązanie modne, efektowne i eleganckie jednocześnie. Rośliny wykorzystywane do ich przygotowania wyglądem przypominają słońce, dlatego od razu przywołują na myśl pozytywne wspomnienia, a co za tym idzie wnoszą mnóstwo radości, ciepła i energii. I choć wydaje się, że nie są zbyt uniwersalne, to w rzeczywistości mogą różnić się między sobą wielkością, kształtem, a nawet kolorem, dzięki czemu umożliwiają wykonanie skrajnie różnych kompozycji. To właśnie dlatego można je z łatwością dopasować zarówno do tych mniej, jak i bardziej rzucających się w oczy wiązanek. Tutaj należy jednak zaznaczyć, że słoneczniki kwitną od początku lipca do końca września, dlatego bukiety z nich będą idealnym wyborem przede wszystkim dla osób biorących ślub w tym okresie.

Do jakiego stylu będzie pasowała wiązanka ślubna ze słoneczników?

Do tej pory słoneczniki nie były zbyt częstym elementem bukietów ślubnych, jednak w ostatnich latach ich popularność regularnie rośnie. To powoduje, że wiele osób zastanawia się do jakiego tematu przewodniego organizowanej uroczystości pasują najbardziej. Otóż najłatwiej wkomponować je do wesela w stylu boho, rustykalnym i klasycznym, ponieważ ich intensywna kolorystyka pięknie kontrastuje z naturalnymi, jasnymi ozdobami. W ten sposób wiązanka ze słoneczników stanie się jednym z bardziej wyrazistych akcentów, doskonale uzupełniając tym samym biel sukni ślubnej i welonu. Bardzo dobrym pomysłem jest również wykorzystanie tych roślin w formie motywu przewodniego wesela, a wszystko dlatego, że mają bardzo oryginalny wygląd i przywołują na myśl ciepło, radość i energię. Można zatem użyć ich do przystrojenia kościoła, stołu weselnego, transportu, butonierki, a także wpleść je w elementy takie jak zaproszenia, a nawet tort.

Ile kosztuje bukiet ślubny wykonany ze słoneczników?

Cena bukietu ślubnego ze słoneczników będzie zależała od kilku różnych czynników. Na koszt jego wykonania będzie wpływała przede wszystkim jego wielkość, wykorzystane dodatki, doświadczenie florysty oraz pora roku. Tak jak bowiem wspomnieliśmy, słoneczniki kwitną od początku lipca do końca września, w związku z czym to w tym okresie ich dostępność jest największa, a co za tym idzie wiązanki z nich będą najtańsze. Biorąc to pod uwagę, trzeba nastawić się na koszt od 100 do 400 zł za bukiet dla panny młodej, od 100 do 200 zł za bukiet dla świadkowej i od 20 do 50 zł za butonierkę dla pana młodego.

Inspiracje na wiązankę ślubną ze słoneczników – galeria zdjęć z 15 pomysłami na bukiet

Bukiet ślubny ze słonecznikiem

Źródło

Wiązanka ślubna ze słonecznikiem

Źródło

Mały bukiet ślubny ze słonecznikiem

Źródło

Bukiet ślubny ze słonecznikami

Źródło

Bukiet ślubny ze słoneczników

Źródło

Duży bukiet ze słonecznikiem

Źródło

Kolorowy bukiet ze słonecznikami

Źródło

Wiązanka ślubna ze słoneczników

Źródło

Bukiet ślubny z różami i słonecznikami

Źródło

Inspiracje na bukiet ślubny ze słoneczników

Źródło

Wiązanka ślubna wykonana ze słoneczników

Źródło

Bukiet ślubny ze słonecznikami i polnymi kwiatami

Źródło

Kolorowy bukiet ślubny ze słoneczników

Źródło

Bukiet ślubny z kolorowymi słonecznikami

Źródło

Kolorowa wiązanka ślubna ze słonecznikami

Źródło

Sprawdź też

Dodaj

* Zgadzam się na przetwarzanie przez właściciela serwisu, moich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w naszej polityce prywatności..