Strona główna » Fryzury ślubne z warkoczami – TOP 15 inspiracji na ślubne warkocze

Fryzury ślubne z warkoczami – TOP 15 inspiracji na ślubne warkocze

przez Administrator
Fryzury ślubne z warkoczami - TOP 15 inspiracji na ślubne warkocze

Najpiękniejsze fryzury ślubne z warkoczami – 15 modnych propozycji na ślubny warkocz

Fryzura ślubna z warkoczami to pomysł na stylizację modną, efektowną i wygodną jednocześnie. Włosy splecione w ten sposób nadają kobiecie dziewczęcej subtelności, wdzięku i uroku, a do tego są bardzo uniwersalne, dzięki czemu można je z powodzeniem wykorzystać podczas tej wyjątkowej uroczystości. Jak więc dopasować je do stylistyki ślubu i dobrać je do danej urody? Tego właśnie dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury oraz zapoznania się z przygotowanymi przez nas inspiracjami na fryzury ślubne z warkoczami!


Spis treści:
1. Fryzury ślubne z warkoczem – pomysł na modną i efektowną stylizację
2. Rodzaje warkoczy ślubnych
3. Upięcia ślubne z warkoczem – galeria zdjęć z inspiracjami
4. Fryzury z luźnym warkoczem ślubnym – galeria zdjęć z pomysłami
5. Warkocz ślubny z kwiatami – galeria zdjęć z inspiracjami


Fryzury ślubne z warkoczem – pomysł na modną i efektowną stylizację

Fryzury ślubne z warkoczami powracają do łask! W ostatnich latach decyduje się na nie coraz więcej kobiet, a co za tym idzie styliści prześcigają się w przygotowywaniu coraz to nowszych wariacji! Bez dwóch zdań takie stylizacje są modne, efektowne i wygodne, dzięki czemu można wykorzystać je na wiele różnych sposobów. Jest to świetna alternatywa dla koków, upięć i loków, które mimo że wpisują się w najnowsze trendy, to nie zaskakują już tak bardzo, jak kiedyś. Dobrze dobrane warkocze są lżejsze, trwalsze, wyglądają naturalniej i nie wymagają stosowania tak dużej ilości kosmetyków. To powoduje, że z odpowiednio splecionymi włosami można przetańczyć całą noc bez obaw, że zniszczą się podczas hulanek. I to jeszcze nie wszystko! Fryzury ślubne z warkoczami można uzupełnić świecącymi spinkami, ozdobami, wiankami i świeżymi kwiatami, dlatego z powodzeniem możemy je dostosować do każdego klimatu!

Rodzaje warkoczy ślubnych

Wybór warkoczy ślubnych jest ogromny! Podczas planowania swojej fryzury, warto więc kierować się przede wszystkim stylem sukni ślubnej i własnymi upodobaniami. Do tych najczęściej wybieranych zaliczamy przede wszystkim warkocz francuski, który jest bardzo gustowny i efektowny, a przy tym łatwy i szybki w wykonaniu, oraz jego odwróconą wersję, czyli warkocz holenderski. Oba z nich można dowolnie modyfikować i dopasowywać do urody panny młodej, przykładowo zaplatając przez środek głowy, robiąc przedziałek na środku lub tworząc dwa warkocze i zaczesać je na boki. W tym wypadku bardzo ważną rolę będzie odgrywał rodzaj splotu. Im będzie luźniejszy, tym lepiej uzupełni suknię w stylu boho, natomiast ten staranniejszy i mocniej upięty sprawdzi się do sukni w stylu glamour. Pisząc o warkoczach ślubnych, nie sposób nie wspomnieć o warkoczu kłosie, w którym włosy splecione są tak, że przypominają zbożowy kłos. Ten zazwyczaj zaczyna się niżej, ale mimo to będzie wyglądał równie zjawiskowo. Nieco mniej popularne, ale wciąż świetnie komponujące się ze ślubnymi kreacjami są warkocze łańcuchy, warkocze chińskie oraz warkocze ósemki. Wszystkie z nich będą wyglądały bardzo uroczo, zwłaszcza gdy uzupełnimy je kwiatami we włosach na ślub. Jeżeli jednak to wciąż za mało, to każdy z nich może posłużyć do stworzenia bardziej złożonych upięć na tą wyjątkową uroczystość, w których można dodatkowo połączyć je z kokiem, kucykiem lub opleć wokół czubka głowy, aby wyglądały niczym korona! A jak to wygląda na zdjęciach? Sprawdźcie naszą galerię, w której przygotowaliśmy dla Was aż 16 inspiracji na warkocze ślubne! Zapraszamy do przeglądania!

Upięcia ślubne z warkoczem – galeria zdjęć z inspiracjami

Upięcia ślubne z warkoczem

Źródło

Fryzura ślubna z warkoczem

Źródło

Warkocz ślubny z ciemnych włosów

Źródło

Fryzury ślubne z warkoczem

Źródło

Warkocz ślubny

Źródło

Fryzury z luźnym warkoczem ślubnym – galeria zdjęć z pomysłami

Fryzura z luźnym warkoczem ślubnym

Źródło

Luźny warkocz ślubny

Źródło

Luźny warkocz na ślub

Źródło

Inspiracje na fryzury z warkoczami ślubnymi

Źródło

Fryzura z luźno upiętym warkoczem ślubnym

Źródło

Warkocz ślubny z kwiatami – galeria zdjęć z inspiracjami

Warkocz ślubny z kwiatami

Źródło

Fryzura ślubna z warkoczem i kwiatami

Źródło

Luźny warkocz ślubny z kwiatami

Źródło

Inspiracje na warkocz ślubny z kwiatami

Źródło

Pomysł na warkocz ślubny z kwiatami

Źródło

Sprawdź też

Dodaj

* Zgadzam się na przetwarzanie przez właściciela serwisu, moich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w naszej polityce prywatności..